Kas notiek nekustamo īpašumu tirgū? | Latio - pārdod dzīvokli, pārdod māju, nekustamie īpašumi, izīrē dzīvokli, iznomā biroju, izīrē ofisu. Dzīvokļu vērtēšana, māju vērtēšana, nekustamā īpašuma vērtēšana. Nekustamie īpašumi Latvijā, Nekustamie īpašumi Rīgā, Jūrmalā. Konsultācijas.

Kas notiek nekustamo īpašumu tirgū?

2020-04-24

W1siziisijiwmjavmdqvmjqvmzhybmtumhnzav9myxrpb19ox3rpcmd1cy5wbmcixsxbinailcj0ahvtyiisije1mhgxmtajil1d?sha=4d7ba0b2

30. aprīlī “Latio” YouTube kanālā un sociālo tīklu kontos tiks publicēta “Latio” Valdes priekšsēdētāja Edgara Šīna, Mājokļu tirdzniecības nodaļas vadītājas Evijas Dzenītes un Vērtēšanas nodaļas vadītāja Roberta Ardava diskusija par aktualitātēm, tendencēm un iespējām nekustamo īpašumu tirgū.

“Kas notiek?” Tas ir jautājums, ko pasaulē un Latvijā esošās situācijas dēļ cits citam un paši sev uzdod ikviens. “Latio” kā pieredzējušākais Latvijas nekustamo īpašumu uzņēmums apkopos sabiedrības un mediju uzdotos jautājumus, kas saistīti ar nekustamo īpašumu jomu, vienotā sarunā, diskusijas formātā, podkāsta “Sālsmaize” ietvaros, pulcējot trīs “Latio” vadošos pārstāvjus – Valdes priekšsēdētāju Edgaru Šīnu, Mājokļu tirdzniecības nodaļas vadītāju Eviju Dzenīti un Vērtēšanas nodaļas vadītāju Robertu Ardavu.

“Latio” aicina Latvijas iedzīvotājus un mediju pārstāvjus ar saviem jautājumiem piedalīties sarunā, līdz 27. aprīlim ieskaitot, nosūtot interesējošos jautājumus par situāciju nekustamo īpašumu tirgū, par dažāda veida īpašumu iegādes un pārdošanu saistītiem procesiem u.tml., rakstot uz: salsmaize@salsmaize.lv vai latio@latio.lv.

Diskusija ar atbildēm tiks ierakstīta video formātā un 30. aprīlī publicēta “Latio” YouTube kanālā un izplatīta “Latio” sociālo tīklu kontos.

 

Sālsmaize | E9 | Kas notiek nekustamo īpašumu tirgū?

 

 

Piesakies jaunumiem