Latio aktivitātes uz gājējiem 7. martā atvērtās Ģertrūdes ielas | Latio - pārdod dzīvokli, pārdod māju, nekustamie īpašumi, izīrē dzīvokli, iznomā biroju, izīrē ofisu. Dzīvokļu vērtēšana, māju vērtēšana, nekustamā īpašuma vērtēšana. Nekustamie īpašumi Latvijā, Nekustamie īpašumi Rīgā, Jūrmalā. Konsultācijas.

7. marts | Latio aktivitātes gājējiem atvērtajā Ģertrūdes ielā

2020-03-04

W1siziisijiwmjavmdmvmdqvmtbqegnicgx2zf9fzxj0cl9kzxnfc3rfc3rplmpwzwcixsxbinailcj0ahvtyiisije1mhgxmtajil1d?sha=97daa3de

7. martā būs jau trešā reize, kad kāda no Rīgas ielām tiek “atvērta” gājējiem.  Šoreiz ir pienākusi kārta Ģertrūdes ielai, posmā no Čaka līdz Brīvības ielai. Ikviens ir aicināts pavadīt ikdienu nedaudz citādi, iepazīties ar "savu" vai gluži pretēji ikdienas maršrutā vēl neapzināto rajonu, nesteidzīgi pastaigājoties ģimenes lokā, ieejot vēl neatklātā veikaliņā un galu galā kvalitatīvi, interesanti pavadīt brīvdienu pilsētā un saprast, var taču arī tā!

Arī Latio, kā šīs ielas pilnvērtīgie iedzīvotāji ar savu biroju Ģertrūdes ielā 47,  esot iekļautiem gājējiem atvēlētās ielas posmā,  piedalīsimies pasākumā, organizējot Ģertrūdes ielu izzinošu pastaigu no plkst. 13:00 līdz 14:00, ko vadīs mākslas un arhitektūras vēsturniece Inga Karlštrēma. Sāksim pie Latio Ģertrūdes ielas biroja  un dosimies virzienā pretim galvenajai šīs ielas apbūves dominantei – Vecajai Sv. Ģertrūdes baznīcai – un mēģināsim noskaidrot, kā tā ieguva savu tik izcilo novietojumu Rīgas pilsētas plānā. Pa ceļam pētīsim atsevišķu koka un mūra namu būvvēsturi un arhitektūru, pievēršot uzmanību ne vien fasādēm, bet arī plānojumiem.

Vairāk informācijas:
Ģertrūdes stāsti | Izzinoša pastaiga

 
 

Latio Ģertrūdes ielas biroja telpās Ģertrūdes ielā 47, savukārt, no plkst. 11:00 līdz 16:00 organizēsim jau iecienīto “Padomu pieturu”, kurā konsultēsim interesentus par nekustamā īpašuma un meža vērtēšanu, pirkšanu, pārdošanu un citiem neskaidrajiem jautājumiem nedaudz neformālākā gaisotnē.

Vairāk informācijas:
Padomu pietura | Ģertrūdes ielas birojā

Tiekamies jau šo sestdien!

Piesakies jaunumiem