Aktualitātes | Par mums | Latio

6.jūnijs - Iepazīstināšana ar projektu A.Kalniņa ielā 1

2019-06-04

W1siziisijiwmtkvmdyvmdqvnjvtmnj0ndkwd19cywx0awnfugljdhvyzxnfmjuuanbnil0swyjwiiwidgh1bwiilcixntb4mtewiyjdxq?sha=0b6e1438

Dzīvokļi Rīgas bulvāru loka vēsturiskajā ēkā „Park Residence” – veiksmīgs ieguldījums pilsētvides cienītājiem, iespējams viens no labākajiem piedāvājumiem potenciālajiem investoriem.

Rīgas bulvāru lokā –
Alfrēda Kalniņa ielā 1 – „otru elpu” atgūst vēsturiskais dzīvokļu nams „Park Residence”; dzīvokļi šajā namā būs lielisks ieguldījums pilsētvides cienītājiem, kam patīk būt mūsdienu notikumu epicentrā, vienlaikus saglabājot savrupību un novērtējot vēsturiskā mantojuma šarmu.

 

6. jūnijā no pl.16:00 līdz 20:00 notiks iepazīstināšana ar projektu. Pasākuma laikā “Latio” Mājokļu tirdzniecības vadītājs Ermīns Sniedze kopā ar Robertu Nilli no “Renture" sniegs informāciju par ilgtermiņa un īstermiņa īres iespējām, izaicinājumiem un jautājumiem, par kuriem būtu jāzin katram, kas grib pelnīt ar savu īpašumu.

 

Renovējamā vēsturiskā ēka „Park Residence” atrodas pašā Rīgas centrā – izcilā latviešu komponista, ērģelnieka un diriģenta, pirmās latviešu klasiskās operas „Baņuta” autora vārdā nosauktā ielā – Alfrēda Kalniņa ielā 1. Savulaik Alfrēda Kalniņa iela ierīkota pēc Vecpilsētas vārtu nojaukšanas 19. gs. 60. gados. Tā ved uz Vērmanes dārzu un iesākumos dēvēta par Mazo parka ielu, bet pēcāk – par Parka ielu. Alfrēda Kalniņa iela allaž piesaistījusi gan smalko centra publiku, kas novērtē ielas ērtības, gan raibo robežpubliku un ieceļotājus. A. Kalniņa ielas garums ir 190 metru, un tā visā garumā klāta ar bruģa segumu, kas piešķir ielai vēsturisku šarmu.


„Park Residence” ir mūsdienīgs dzīvojamās ēkas projekts, kurā kultūrvēsturiskais mantojums sastopas ar modernu, estētisku dzīvojamo platību pilsētas publikai. Tajā funkcionalitāte mijiedarbojas ar vēstures stāstu, un pilsētas burzma saduras ar mierpilnu vidi.


Neoklasicisma stilā būvētās ēkas Alfrēda Kalniņa ielā 1 arhitekts ir  Rīgas pirmais pilsētas arhitekts Kārlis Johans Felsko un tā ir celta 1895. gadā kā daļa no vienota piecstāvu dzīvojamo namu kompleksa. Pirmsākumos šis bijis īres nams jeb „mēbelētas istabas”, kurās īslaicīgi apmetusies raiba publika. Ēkas arhitekta Felsko slavenāko projektu vidū ir  arī „Švābes nams” un „Jakša nams” Rātslaukumā, nams Blaumaņa ielā 28 un daudzi citi. Māja Alfrēda Kalniņa ielā 1 celta atbilstoši 19. gs. paradumam veidot ēku kompleksu ap samērā lielu iekšpagalmu. Fasāde apdarināta ar renesanses formu klāsta detaļām, izteiksmīgām logu ailu apmalēm un stilizētiem balustrāžu elementiem. Rezultātā izveidojusies līdzsvarota un mākslinieciski izteiksmīga kompozīcija.


Pašlaik namā norit vērienīga renovācija,  to paredzēts nodod ekspluatācijā šī gada jūlijā-augustā. Ēka būs aprīkota ar jaunām inženierkomunikācijām, individuāliem elektrības, ūdens un apkures skaitītājiem – tā būs gudra māja ar gudrām tehnoloģijām. Dzīvokļos tiek veikta kvalitatīva iekšējā apdare, un tie potenciālajiem pircējiem tiek piedāvāti ar pilnu apdari. Mājokļos ieklātas Spānijā ražotās Prissmacer vai Vācijā ražotās Steuler Design /Villeroy&Boch māla sienas flīzes un akmens masas grīdas flīzes; uzstādīta vācu Hansgrohe un Villeroy&Boch santehnika; sanitārajos mezglos izbūvētas apsildāmās grīdas ar programmējamu elektronisku termoregulatoru. Dzīvokļos ieklāti divslāņu ozola parketa dēļi, siltumam -  Itālijā ražoti Cordivari radiatori, mierīgai un klusai atpūtai - Latvijā ražoti koka pakešu logi (ielas pusē) un PVC pakešu logi (pagalma pusē) ar koka palodzēm. Somijā ražotās Jeld-Wen ugunsdrošās koka ieejas durvis ar individuāli izstrādātu dizainu papildinātas ar Nīderlandē ražotiem Formani rokturiem rūpēsies par mājokļa drošību.


Nama perimetrālās apbūves centrā ir pagalms, kura labiekārtošanas priekšrocības varēs izbaudīt nama iemītnieki: pagalmā tiks izklāti betona un granīta bruģakmeņi, tajā būs velonovietnes, moderna dizaina soliņi, apzaļumota teritorija ar augu kastēm, kurās plauks ziemcietes, papildinot ar lapu krūmu un skuju koku stādījumiem, bet tumšākā diennakts laikā pagalmā gaismu rādīs trosēs iekārtas laternas.

„Latio” nekustamā īpašuma aģente Elīna Dūce: „Šis ir viens no interesantākajiem Rīgas centra namu rekonstrukciju projektiem. Tam ir izcila atrašanās vieta: vienlaikus esi pilsētas dzīves epicentrā un tai pašā laikā – it kā nomaļus, starp attīstītu infrastruktūru un zaļo zonu. Namam līdzās ir viens no estētiski skaistākajiem Rīgas parkiem – Vērmanes dārzs, tuvu ir arī Vecrīga, Latvijas Universitāte, Opera, vilcienu stacija un viss pilsētas sabiedriskais transports. Interesentiem ir iespēja iegādāties vienas vai divu istabu dzīvokļus 15m² līdz 36m² platībā, ar  cenu sākot no 39’990 EUR. „Park Residence” ir ne tikai izcila mājokļa izvēle sev pašam, jaunākajiem radu bērniem dzīves patstāvīgam startam, bet arī pārdomāts kapitāla ieguldīšanas veids, jo dzīvoklis Rīgas centrā – namā un vietā ar vēsturisku auru – allaž būs pieprasīts.”

Lai apskatītu dzīvokļus projektā „Park Residence”, interesentus lūdzam Alfrēda Kalniņa ielas 1 projektu apmeklēt 6.jūnijā no pl.16:00 līdz 20:00.

 

Links uz pasākumu - ŠEIT!

 


 
Piesakies jaunumiem