Daudzdzīvokļu nams Dzirnavu iela 81/83, Centrs, Rīga
Projekta reitings
Projekta reitingā ir novērtēts novietojums, būves kvalitāte, infrastruktūra, vide, ērtības, aprīkojums un projekta unikalitāte, kā arī priekšrocības, kas kopumā norāda mājokļa vērtību, salīdzinājumā ar citiem Latvijas jaunajiem projektiem.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Energoefektivitāte kWh/ m²
Ēkas energoefektivitāte ir relatīvs enerģijas daudzums, kas raksturo konkrētās ēkas apkurei, ventilācijai, dzesēšanai, apgaismojumam un karstā ūdens apgādei nepieciešamās enerģijas patēriņu
Klase:
F
E
D
C
B
A
Ēka nav nodota ekspluatācijā

Elegance un pilsētas centra dzīvība funkcionalitātes tronī

Gaiši un ērti dzīvokļi ar 2 vai 3 istabām, terasēm, noliktavas telpām un vienu vai vairākiem sanmezgliem sniegs mājīgu un elegantu dzīves telpu pašā Rīgas centrā ar skatu uz leģendārajiem namu jumtiem.

Mājokļu aprīkojums

Dzīvokļi tiek piedāvāti ar pilnu apdari dažādos interjera stilos - klasiskajā, mājīgajā un modernajā. Klasiskajā interjerā jeb mūsdienīgajā tā interpretācijā dominē pārbaudītas, noturīgas vērtības un atbilstoši materiāli griestu un sienu apdarē, grīdu un durvju materiālos. Klasiskas līnijas, gadu desmitos un vairākās paaudzēs pārbaudītas un iemīļotas vērtības, nevainojama kvalitāte ieskauj ikvienu šī interjera niansi.
Mājīgais jeb dabiskais stils māju sajūtu rada, pateicoties krāsu siltumam, formu īstumam, drošai un pazīstamai videi, ko ieskauj un akcentē dabiskie materiāli. Šī dabiskā vide ir pazīstama, mājīga un “silta”. Tās detaļas vienmēr ir īstas un patiesas.
Modernajā vidē dominē baltais minimālisms un elegantas formas. Hi-tech aprīkojums, maksimāla efektivitāte minimālā izpildījumā. Tīras līnijas, vieglas formas, mūsdienām atbilstoša kvalitāte, apdares slēptie risinājumi atvieglo ikdienu, nodrošinot patiesas ērtības.
Mājas ir pieslēgtas pilsētas ūdens, kanalizācijas un siltuma inženierkomunikācijām, kas nodrošinās nepārtrauktu pakalpojumu padevi. Par iedzīvotāju drošību un ērtībām rūpēsies augstas klases apsaimniekošanas un ērtību servisa darbinieki, kas papildus ikdienas pienākumiem palīdzēs rūpēties par iedzīvotāju individuālajiem sadzīves un tehniskajiem jautājumiem.

 • Virtuves iekārta: nav
 • Mantu glabātuve: ir
 • Dārzs, zeme: nav
 • Balkoni, lodžijas: ir
 • Terases: ir
 • Aprīkojums saniārajā mezglā 1: dušas kabīne, tualetes pods, vanna, izlietne

Automašīnas novietošanas iespējas

Projektā ir atrisināta pilsētas centra galvenā problēma - zem kvartāla ir izveidota 2 līmeņu autostāvvieta, kas atvieglos iedzīvotāju ikdienu.

Apkārtējā vide

Dzīvojamo namu kvartāls Centrus atrodas Rīgas centrā, savienojot Dzirnavu, Blaumaņa, Tērbatas un Krišjāņa Barona ielas. Kvartāls atrodas tikai 850 m no Vecpilsētas, kas piedāvā visdažādākās kultūras iespējas, sākot ar muzejiem, baznīcām un beidzot ar saviesīgām kafejnīcām un restorāniem. Sadzīvi ērtu padarīs 250 attālā Galerija Rīga, kur var iegādāties visu ikdienā nepieciešamo. Apkārtnē ir valsts labākās skolas - Rīgas Valsts 1.ģimnāzija - 800 m, Rīgas 40.vidusskola - 440 m. Mazākiem ģimenes locekļiem ērti sasniedzama būs 200.pirmsskolas izglītības iestāde - 400 m. Patīkams rīta skrējiens noritēs Vērmanes dārzā, kas no namu kompleksa atrodas vien 230 m attālumā. Jebkuru Rīgas daļu ātri un komfortabli iespējams sasniegt izmantojot tramvaju, kas kursē pa Krišjāņa Barona ielu 90 m attālumā no Centrus daudzdzīvokļu namiem.

Sabiedriskais transports
90 m
Pārtikas veikals
250 m
Skola
440 m
Bērnudārzs
400 m
Iepirkšanās centrs
250 m
Parks
230 m
Būves un projekta vides reitings
Būves reitingā ir novērtēti būvniecībā izmantotie materiāli, tehnika, mājokļu apdare, iekārtojums un aprīkojums, kas kopumā norāda mājokļa būves vērtību salīdzinājumā ar citiem Latvijas jaunajiem projektiem.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Mājokļu tehniskā informācija

 • Iekšējās apdares līmenis: pabeigta apdare bez iebūvētām mēbelēm
 • Griestu augstums: 2,85

Ēkas un teritorijas labiekārtojums

 • Lifts: ir moderns
 • Pazemes autostāvvietu skaits: 450

Inženierkomunikācijas

 • Ūdensapgāde : centrālā ūdensapgāde
 • Kanalizācija: centrālā kanalizācija
 • Apkure: centralizētā pilsētas
Novietojuma reitings
Novietojuma reitingā novērtēts novietojums, vide, apkārtne, infrastruktūra, piebraucamie ceļi, sociālā vide un transporta savienojumi, kas kopumā norāda projekta atrašanās vietas vērtību salīdzinājumā ar citiem Latvijas jaunajiem projektiem.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Rīgas centrs - ātri transporta savienojumi ar visām pilsētas daļām

Vecrīga, Latvijas Nacionālā opera
850 m
Centrālā dzelzceļa stacija un autoosta
750 m
Rīgas pasažieru osta
2.2 km
Lidosta Rīga
10 km
Kūrortpilsēta Jūrmala
18 km
Tuvākā jūras pludmale Vecāķos
17 km