Daudzdzīvokļu nams Ikšķiles iela 4, Dzintari,Jūrmala
Projekta reitings
Projekta reitingā ir novērtēts novietojums, būves kvalitāte, infrastruktūra, vide, ērtības, aprīkojums un projekta unikalitāte, kā arī priekšrocības, kas kopumā norāda mājokļa vērtību, salīdzinājumā ar citiem Latvijas jaunajiem projektiem.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Energoefektivitāte kWh/ m²
Ēkas energoefektivitāte ir relatīvs enerģijas daudzums, kas raksturo konkrētās ēkas apkurei, ventilācijai, dzesēšanai, apgaismojumam un karstā ūdens apgādei nepieciešamās enerģijas patēriņu
Klase:
F
E
D
C
B
A

KADO KARIM - tas ir pasaules līmeņa nacionālais projekts, visaugstākās klases apartamenti, ar Baltijas raksturam piemītošu noturību un nevainojamu stila izjūtu.

Kado Karim ekskluzīvais ēku komplekss ir apliecinājums izsmalcinātai un drosmīgai gaumei. Tā ir iespēja katru dienu piedzīvot unikāla dizaina un mākslas perfekto sinerģiju.

Ikviens apartaments Kado Karim kompleksā ir ar savu individuālo stāstu. Apartamenti ir plaši, ar augstiem griestiem, panorāmas logiem un mūsdienīgiem tehnoloģiskajiem risinājumiem. Katram apartamentam ir sava terases, balkons vai izeja uz zaļo zonu.

Dizains ir izstrādāts sadarbojoties pasaules slavenajam rūpnieciskā dizaina autoram Rašidam Kariam ar vienu no labākajiem Latvijas arhitektiem Andi Sīli un Latvijā atzīto interjera dizaineru Mareku Birznieku.

Teritorijā ir izvietoti vides objekti un skulptūras, kas organiski papildina dabas veidoto ainavu. Savukārt iekštelpu interjera plūstošās līnijas akcentē īpaši projektam izvēlēti mākslas darbi. Kado Karim ikviens mākslas darbs ir daļa no arhitektūras kompleksa stāsta.

Kado Karim ēku kompleksā ikviens var justies ērti un droši. Mūsdienu risinājumi pilnvērtīgai ērtas dzīves baudīšanai.

Mājokļu aprīkojums

Pirmo reizi Austrumeiropā šeit tiks pielietota koncepcija SMART CITY. Ar mobilā tālruņa palīdzību īpašnieki varēs vadīt visas pamatierīces savos apartamentos – apkuri, apgaismojumu, drošību, elektriskās ierīces, gaisa attīrīšanu utt. Veicot iekšējo telpu un terašu apdari, ir izmantoti augstas kvalitātes materiāli un elitāro jahtu klases tehnoloģijas. Griestu augstums ir 3 metri. Dzīvojamā kompleksa kopējā teritorija – 5 352 m2. Kompleksā tiks nodrošināta paaugstināta drošība aizsardzības sistēmu jomā. Slēgtā apsargājamā teritorija, čipa pieejas kartes, automātiskie vārti ar vadības pulti, IP kameras, namruņi, signalizācija ar izvadi uz apsardzes firmas pulti, bruņu žalūzijas.

  • Dārzs, zeme: ir
  • Balkoni, lodžijas: ir
  • Terases: ir

Automašīnas novietošanas iespējas

Kompleksā ir pazemes stāvvieta 42 automobiļiem, kā arī viesu virszemes stāvvieta 5 automobiļiem.

Apkārtējā vide

Dzīvojamais komplekss KADO KARIM ir izvietots pašā Jūrmalas centrā, Dzintaros, triju minūšu gājienā no jūras, Jomas promenādes un Dzintaru koncertzāles. Īpaša KADO KARIM priekšrocība ir tā, ka kompleksa izvietojums veiksmīgi apvieno sevī visu ievērojamo kūrorta vietu tuvumu un dabai pietuvinātu klusas, komfortablas dzīvošanas iespēju. Komplekss ir apslēpts no raibas un spilgtas kūrorta dzīves kvartāla iekšienē un atrodas labiekārtotā dabas parka „Dzintari” tiešā tuvumā, tas aprīkots ar bērnu rotaļu laukumiem, skriešanas, velosipēdu celiņiem un pastaigas alejām.

Sabiedriskais transports
600 m
Pārtikas veikals
300 m
Skola
3.7 km
Bērnudārzs
1.8 km
Restorāns
150 m
Pludmale
350 m
Būves un projekta vides reitings
Būves reitingā ir novērtēti būvniecībā izmantotie materiāli, tehnika, mājokļu apdare, iekārtojums un aprīkojums, kas kopumā norāda mājokļa būves vērtību salīdzinājumā ar citiem Latvijas jaunajiem projektiem.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Mājokļu tehniskā informācija

  • Iekšējās apdares līmenis: baltā apdare (sienas špaktelētas un gruntētas; elektrības izvadi pievilkti līdz punktam; kanalizācija un ūdens ievade vannas istabās un virtuvē; ūdens, elektrības un apkures skaitītāji; ārdurvis; palodzes)
  • Griestu augstums: > 2.8, 2.85

Ēkas un teritorijas labiekārtojums

  • Pazemes autostāvvietu skaits: 42

Inženierkomunikācijas

  • Ūdensapgāde : centrālā ūdensapgāde
  • Kanalizācija: centrālā kanalizācija
  • Apkure: gāzes - kopīga visai mājai

Apsaimniekošana

  • Apsaimniekošanas mēnešmaksa EUR/kvm: 2.2
Novietojuma reitings
Novietojuma reitingā novērtēts novietojums, vide, apkārtne, infrastruktūra, piebraucamie ceļi, sociālā vide un transporta savienojumi, kas kopumā norāda projekta atrašanās vietas vērtību salīdzinājumā ar citiem Latvijas jaunajiem projektiem.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Attālums no kompleksa līdz Rīgas centam - 21 km, līdz lidostai "Rīga" - 16 km. Jūrmalu ar galvaspilsētu savieno ērta sabiedriskā transporta satiksme, tai skaitā ātrais un ērtais dzelzceļš.

Rīgas centrs
21 km
Vecrīga, Latvijas Nacionālā opera
21.8 km
Centrālā dzelzceļa stacija un autoosta
22.3 km
Rīgas pasažieru osta
22.3 km
Lidosta Rīga
16 km