Pakalpojumi īrniekiem | Latio

Palīdzēsim atrast Jūsu vēlmēm atbilstošāko mājokli.

Jūs novērtēsiet mūsu aģentu darbu, ja Jums ir svarīgs laiks un profesionāļa padoms.

Aģents ik dienas apkopos informāciju par jaunākajiem piedāvājumiem tirgū, kas atbilst Jūsu prasībām, un informēs par tiem Jums ērtākajā veidā: pa e-pastu, telefonsarunā vai tiekoties.

Sazinieties ar mūsu aģentu, lai uzsāktu sadarbību, vai nosūtiet pieprasījumu un mēs Jums palīdzēsim piemeklēt Jūsu prasībām un vēlmēm atbilstošāko mājokli.

Nosūtīt pieprasījumu

Kādēļ ir vērts sadarboties ar „Latio” aģentu

Laika ekonomija, un papildus tam Jūs iegūsiet profesionālu skatu uz nekustamā īpašuma īres tirgu Latvijā, kas noteikti paplašinās Jūsu redzesloku un iespējas.

Konsultācijas

Mūsu sadarbība sāksies ar interviju, kurā mēs izzināsim Jūsu vajadzības un vēlmes. Mūsu aģenti ļoti labi pārzina nekustamā īpašuma īres tirgu, ja vēlaties, viņi piedāvās Jums vēl citas alternatīvas, par kurām, iespējams, nebijāt iedomājies.

Darījuma noformēšana

Aģents kopā ar juristu pievērsīs Jūsu uzmanību svarīgākajiem īres līguma punktiem, izskaidrojot tos, lai Jums būtu pilnīgi skaidrs līguma saturs vai Jūs varētu apspriest līguma grozījumus ar izīrētāju.

Aģenta atlīdzība

Tādas nav! „Latio” strādā atbilstoši ASV un Rietumeiropas nekustamā īpašuma tirgus praksei, kur aģenta atlīdzību sedz telpu īpašnieks.

Mēs palīdzēsim Jums atrast piemērotu īpašumu (izīrēt dzīvokli, māju vai citu īpašumu) dzīvei, un Jums par to nebūs jāmaksā ne centa.

Sazināties ar „Latio” aģentiem

Sazinieties ar kādu no mūsu aģentiem, lai iegūtu plašāku informāciju vai uzsāktu sadarbību!