Pārdod dzīvokli Dzintari, Jūrmala
  • Apkures veids: Centrālā

Pārdod lielisku 3-istabu dzīvokli Dzintaros projektā "Summertime" Lielupes krastā, vien 15 minūšu gājiena attālumā līdz jūrai. Dzīvoklis izvietots ēkas otrajā stāvā ar skaistu skatu uz upi un pagalmu no logiem un balkoniem.

Dzīvokļa plānojums: studio tipa virtuve apvienota ar dzīvojamo istabu, divas guļamistabas, divas vannasistabas, divi balkoni. Dzīvoklis ir pilnībā mēbelēts un aprīkots ar kvalitatīvu tehniku Siemens, Grohe santehniku, La Forme virtuvi, trauku mazgājamo mašīnu, cepeškrāsni,veļasmašīnu, kondicionieri, saules aizsargžalūzijas uz balkona. Saulainā puse, ar lieliem panorāmas logiem, plaši 10 m2 balkoni. Dzīvokļa atrašanās vieta ēkā ir pārdomāta: no rīta saule lec divās guļamistabās un vienā balkonā (austrumu puse), pēcpusdienā un vakarā tā atrodas viesistabā un otrā balkonā (rietumu puse). No viena balkona paveras skats uz upi, no otra uz iekšpagalmu.

Teritorija slēgta, mājas iedzīvotājiem bezmaksas virszemes autostāvvieta pagalmā, ir iespējams iegādāties garāžas vietu ar izeju uz kāpņutelpu, ir videonovērošana.

Ģimenēm ar bērniem ideāla atrašanās vieta, jo 3 minūšu gājiena attālumā atrodas bērnudārzs un pamatskola Ābelīte, blakus Lielupes pludmale ar ģērbtuvi, pārtikas veikals, dārzeņu / piena produktu tirgus, Lielupe ar ērtu izeju makšķerēšanai un laivām.

Šo īpašumu ir vērts apskatīt!