Pārdod dzīvokli Ziepniekkalns, Rīga
  • Pēdējais augšējais stāvs

- Samazināta cena no 157 000 uz 143 000!
- Apartaments ar diviem plašiem balkoniem, kas ļauj izbaudīt gan dabas burvību, gan maltītes svaigā gaisā: 15 kv.m plašā terase rietumu pusē ir pārsedzama ar markīzi, un 10m2 plašais balkons austrumu pusē ir pilnībā iestiklots ar atbīdāmiem rāmjiem.
Klasiskā stila interjers: grīda visās telpās klāta ar ozolkoka parketu, iekšdurvis izgatavotas no beicēta ozola. Sanitārajā mezglā grīdas apkure.
3 izolētas istabas, virtuve nodalīta atsevišķi no dzīvojamās zonas un apvienota ar ēdamzāli. Vienā WC mezglā uzstādīta kontrastdušas kabīne ar mūziju un gaismu, otrs ir savienots ar guļamistabu (master bedroom) - plašs ar brīvi stāvoša vannu un panorāmas logu. Guļamistabā iebūvēta garderobes telpa 1.7m2.
Itāļu Scavolini virtuve ir pilnībā aprīkota ar mēbelēm un tehniku, ir dzeramā ūdens padeve caur filtru.
Rīgas siltuma individuālais skaitītājs dzīvoklī. Ierīkots kondicionieris. Starpsienas apmestas un krāsotas (nav lietots ģipškartons). Griestu augstums 2.85m.
Dzīvoklis tiks atbrīvots 30 dienu laikā pēc pirkuma līguma noslēgšanas. Daļu no mēbelēm varam atstāt jaunajam īpašniekam.
Plašas gaišas trepes lieliem logiem, fifts, kāpņu laukumā tikai divi dzīvokļi.

Cenā iekļauta viena pazemes autostāvvieta, gaiša, ir logs, norobežota ar automātiskajiem metāla vārtiem. Zeme zem mājas arī ietilpst īpašuma sastāvā. Ir legalizēta telpu pārplānošana.

Ēku komplekss Kaplavas ielā 5 / Bikstu ielā 6 ar labiekārtotu un plašu bērnu laukumu tika uzbūvēts 2006.gadā. Izvietots starp Atgāzenes muižas parku un Ziepniekkalnu, netālu no augstskolas "Turība", "Unity" biznesa centa, TC Maxima un McDonalds ģimenes restorāna.
Uz Pārdaugavas mūzikas un mākslas skolu var aiziet 5 min., Rīgas Igauņu pamatskola ir 10 minūšu gājienā, līdz Angļu ģimnāzijai 2km, apkārt ir vairāki valsts un privātie bērnudārzi. Ģimenēm ļoti draudzīgs projekts.

Bez komisijas maksas.