Pārdod Title office Teika, Rīga
  • Apkures veids: Autonomā
  • Nodots ekspluatācijā: Jā
  • Gaisa kondicionieris
  • Lifts

LATIO piedāvā iegādāties autonomu komercēku Brīvības gatvē, Teikā ar izcilu ēkas ekspozīciju.
Brīvības gatves pirmajā līnijā pārdod 2008.gadā būvētu ēku no monolītā dzelzbetona ar kopējo ēkas platību 1297 m2 uz 1066 m2 liela zemesgabala.
Ēka sastāv no 3 stāviem, katra stāva platība ~ 430 m2, lieli panorāmas skatlogi, atvērts plānojums, griestu augstums ēkas 1. un 2.stāvos – 4,20 m; ēkas 3.stāvā – 3,50 m. Kravas lifts ar 4,5 t celtspēju.
Kvalitatīvi būvēta ēka ar savu autonomu gāzes apkuri, ventilācijas un kondicionēšanas sistēmu un visām centrālām pilsētas komunikācijām, ugunsdrošības un trauksmes signalizāciju. Tiek veikta ēkas un teritorijas videonovērošana.
Uz zemesgabala iespējams novietot līdz 15 automašīnām, kā arī 3 automašīnas ēkas garāžā. Piekļuve teritorijai caur šlagbaumu.
Ēka tiek izmantota kā mēbeļu un interjera dizaina preču tirdzniecības salons. Telpas viegli pielāgot jebkurai komercdarbības nozarei – veikalam, salonam, birojam, klientu apkalpošanas punktam u.c. Trešo stāvu iespējams pārplānot par augstas klases dzīvokļiem ar atvērtu mansarda jumtu. Iespējams uzbūvēt papildus stāvu. Ēkas projekts veikts saskaņā ar “Depo Projekts” arhitektūras uzņēmumu. Pieejams pilns ēkas būvniecības projekts.
Ēka tiek pārdota brīva no nomniekiem.
Izmantošana kadastrā – vairumtirdzniecības un mazumtirdzniecības telpu grupa.