Pārdod dzīvokli Centrs (Vecrīga), Rīga
  • Apkures veids: Centrālā

Pārdod jauku 4-istabu dzīvokli Tirgoņu ielā 10, Vecrīgā vēsturiskas ēkas 3.stāvā. Telpu kopplatība 118,5 m2. Telpu plānojums sastāv no trīs atsevišķām istabām un vienu caurstaigājamu istabu, iebūvētu virtuvi ar sadzīves tehniku, WC ar dušu.
Divu līmeņu dzīvoklis ar telpu platību pirmajā līmenī 102,1 m2 un otrajā – 16,4 m2. Plašas telpas ar skatu gan uz Tirgoņu ielas fasādi, gan uz pagalma pusi. Kvalitatīvi koka pakešu logi, lamināta seguma grīdas, krāsotas sienas. Komunikācijas - pilsētas centrālā apkure, karstais ūdens tiek nodrošināts ar ūdens boileri, visas ērtības, internets, slēgta kāpņu telpa, namrunis ar koda piekļuvi. Dzīvoklī iespējams izbūvēt otro vannas istabu pēc nepieciešamības.
Dzīvoklis tiek pārdots ar tajā esošajām mēbelēm. Dzīvokli iespējams izmantot gan kā dzīvojamo platību, gan kā biroju. Dzīvojamā māja būvēta 1698.gadā un 1961.gadā kapitāli rekonstruēta.
Atrašanās vieta – Vecrīgas centrs, netālu Doma laukums, blakus Lido krodziņš, Doma Dārzs, viesnīcas, veikali, restorāni ar āra atpūtas terasēm, Daugavas promenāde, pārtikas veikali un daudz priekšrocību.