Pārdod dzīvokli Sigulda
  • Apkures veids: Autonomā
  • Gāze

Mājas veidotas vidē iekļaujošā arhitektūrā: tās ir kompaktas divu stāvu ēkas ar koka elementiem apdarē, ar plašiem stikla pakešu panorāmas logiem pirmā stāva terašu pusē. Mājas iekļaujas kopējā pagalmā, kurš būs apzaļumots un ar ierīktiem bērnu spēļu laukumiem, visa teritorija tiks iežogota un centralizēti uzturēta: ziemā sniegu novācot un vasarā apkopjot zālājus un puķu dobes. Arī namu apsaimniekoša notiks centralizēti.
„Līvkrastu” māju ārsienas ir vieglbetona, ar metāla jumtu, iekštelpās ieklātas betona grīdas ar apsildi sanitārajos mezglos.
Dzīvokļi ir optimāla plānojuma, kompakti – ar kopējo platību ap 150 m². Mājās tiek piedāvāti piecu istabu dzīvokļi divos stāvos. Pirmajā stāvā ir kabinets, atvērtā plānojuma dzīvojamā istaba un virtuve, no kuras varēs iziet uz terasi, kā arī neliela mantu glabātuve un tehniskā telpa. Otrajā stāvā izvietotas trīs guļamistabas, no kurām ir iespēja iziet uz balkona. Istabās plašuma sajūtu sniedz augsti griesti (2.54 m apakšstāvā un 2.80 m otrajā stāvā). Katrā stāvā ir sanitārais mezgls. Kopumā dzīvokļos būs veikta pelēkā apdare, būs ierīkota elektroinstalācija, bet iekštelpu noformējums (grīdu ieklāšana, sienu risinājumi, iekšdurvis utt.) būs jaunā īpašnieka pārziņā. Dzīvokļu apsildē tiks izmantota gāzes apkure, katrā telpā varēs noregulēt sev optimālo temperatūru, bet gāzes katls būs regulējams ar aplikāciju, arī attālināti. Ūdensapgāde centralizētā.