Продается квартира Centrs (ближний), Rīga

Лидер на рынке недвижимости Латвии

Описание

Pēdējais dzīvoklis namā Dzirnavu ielā 63, kas būvēts 1912.gadā pēc arhitekta Nikolaja Hercberga projekta, un ir viens no skaistākajiem Rīgas centra stateniskā jūgendstila namiem
Šobrīd piecstāvu ēkas pirmajā stāvā izvietotas komerctelpas, bet augšstāvos ir 20 dzīvokļi platībā no 47 līdz 67 m2.
Ēkas renovācijas darbi ir pabeigti 2019.gada pavasarī.
Dzīvoklis pārdošanā pilnībā mēbelēts, ar jauniem koka logiem, kas garantē augstu skaņas izolācijas līmeni un aizsardzību pret trokšņiem, ozola parketa grīdām un kvalitatīvām flīzēm. Vannas istabā uzstādīta duša un Laufen santehnika.
Īpašu šarmu dzīvokļos piešķir restaurētie čuguna radiatori, kas atbilstoši mūsdienu prasībām, nodrošina “gudrās mājas” automātiku katrā dzīvoklī.
Interjers veidots cienot ēkas vēsturisko vērtību, kā arī ļaujot baudīt mūsdienu piedāvātās ērtības un dizainu, tāpēc apkures un ūdens skaitītājus iespējams nolasīt attālināti.
Iedzīvotāju ērtībām, katrā dzīvoklī uzstādīts namrunis un par papildus samaksu iespējams iegādāties noliktavas telpu pagrabstāva. Nama iekšpagalmā pieejama velo novietne.
Ēkas renovācijas laikā atjaunota nama fasāde, pilnībā nomainītas komunikācijas, nomainīts jumta segums un ūdens notekūdeņu sistēma, kā arī pilnībā restaurēta kāpņu telpa un izbūvēts lifts.