Gleznainā meža ielokā Pierīgā, blakus Brīvdabas muzejam un Juglas ezeram, Brīvības gatvē 446-2, Jūs gaida jauno dzīvokļu projekts “Brīvdabas nams”, kur 17.februārī no plkst.10:00 līdz 17:00 tiks rīkota atvērto durvju diena.

Jauno dzīvokļu projekts “Brīvdabas nams” saņēmis starptautiskās nekustamo īpašumu federācijas (FIABCI) balvu “Baltic Prix d’Excellence” kā labākais dzīvesstila projekts Rīgā, apvienojot galvaspilsētas dinamisko ritmu, greznus apartamentus un labiekārtotu privātu parku.

“Brīvdabas nama” trijos stāvos un tā mansardā pieejami dzīvokļi no 98 līdz 173 m2 platībā, kuru pilnajā apdarē izmantots gan koks, gan granīts, apvienojot ar Naxos, Jung, Alno AG un Bosch dizaina un tehnoloģiju šedevriem. Šī ir lieliska vieta, kur, izbaudot projekta sniegto plašuma sajūtu, paslēpties no pilsētas steigas privāta parka teritorijā un doties nesteidzīgā atpūtā pa Latvijas Etnogrāfiskā Brīvdabas muzeja teritoriju vai baudīt Juglas ezera piedāvātās iespējas. Ēkas pagrabstāvā atrodas pazemes autostāvvieta, kas nodrošina papildus komfortu autobraucējiem, pasargājot automašīnu no korozijas, sniega un sala. Ēka aprīkota ar liftiem, katrā dzīvoklī iebūvēts namrunis un individuāli siltuma un elektrības skaitītāji.

Atvērto durvju dienas ietvaros, nekustamo īpašumu kompānijas "Latio" speciālisti piedāvās īpaši izdevīgus nosacījumus dzīvokļus iegādei, iepazīstinās interesentus ar ēkas dzīvokļiem, to plānojumu, sniegs izsmeļošu informāciju par projektu, būvniecības kvalitāti, izmantotajiem materiāliem un mājokļu ekspluatācijas priekšrocībām. Savukārt, SEB bankas speciālisti informēs par atbalstu īpašuma iegādei un konsultēs par bankas piedāvātajiem papildus pakalpojumiem.

Vairāk par projektu ŠEIT