Aktualitātes | Par mums | Latio

Iepazīšanās ar Ogres apartamentiem 6.07.

2019-06-28

W1siziisijiwmtkvmdyvmjgvmwvpdzi0m2jsz19cywx0awnfugljdhvyzxnflmpwzyjdlfsiccisinrodw1iiiwimtuwedexmcmixv0?sha=12dc993d

 

Šī gada 6.jūlijā no pulkstens 10:00 līdz 14:00 "Ogres apartamentos", Ikšķiles ielā 2, notiks iepazīstināšana ar svaigi renovēto namu. Interesenti laipni aicināti namu apskatīt klātienē!

Ogres Apartamentiem ir 9 stāvi, kuros izbūvēti 64 jauni dzīvokļi un apartamenti ar rūpīgi pārdomātu plānojumu un pilnu apdari. Tiek piedāvāti studio tipa, vienistabu, divistabu, trīsistabu un četristabu dzīvokļi un apartamenti platībā no 22 līdz 79 kvm. Pieejami dzīvokļi un apartamenti, kuru īpašā iezīme ir augstie griesti, kas līdz ar lieliem logiem rada gaismas un plašuma caurstrāvotu, mierpilnu gaisotni. Plašais piedāvājums ļaus atrast piemērotāko mājvietu gan plašām un ne tik lielām ģimenēm, gan senioriem un jauniešiem, kas ir pirmā mājokļa meklējumos. Dzīvokļu un apartamentu apdare veikta izmantojot kvalitatīvus, mūsdienīgus un ilgtspējīgus augstas klases būvmateriālus un iekārtas, sanitārajos mezglos ir ierīkotas apsildāmās grīdas. Ēkai ir pilsētas ūdensvads un kanalizācija. Ēkas renovācijas laikā atjaunota nama fasāde, restaurētas koplietošanas telpas un izbūvēti jauni lifti. Nama ārdurvis ir aprīkotas ar domofonu, namā darbojas videonovērošana. 

Lielai daļai dzīvokļu skats ir vērsts uz Daugavu.

Iespējams iegādāties autostāvvietu pie ēkas un par papildus samaksu ir pieejamas mantu novietnes 2,7 līdz 11,1 kvm platībā.

Ogres Apartamenti atrodas ērtā, sakārtotā un pieejamā vietā Ogrē, Ikšķiles ielā 2, ar skatu uz Daugavu. Atrašanās vieta ir parocīga, blakus transporta maģistrālēm, dzelzceļa līnijai, netālu no Ogres centra, lai dzīvošana šeit būtu ērta, komfortabla un nesteidzīga. Rīga ir ātri un ērti sasniedzama gan pa autoceļu A6, gan izmantojot sabiedrisko transportu.

Iespēja baudīt daudzveidīgas izklaides un atpūtas vietas:

Bērnu izklaides centrs “Džungļu parks”,
Dabas parks “Ogres Zilie Kalni”,
Ogres peldbaseins “Neptūns”,
Ogres ledus halle,
Ogres estrāde,
Ogres vecupes peldvieta,
Ogres Vēstures un mākslas muzejs,
Ogres Centrālā bibliotēka,
Piedzīvojumu parks “Milžu taka”,
Tenisa korti u.c.

Viegli pieejamas tirdzniecības vietas:

Tirdzniecības centrs “Dauga”, “Rimi” un "Top".

Ērti un īsā laikā iespējams nokļūt visos Ogres pilsētas rajonos, kā arī ārpus pilsētas robežām:

Tuvākā vilciena stacijas pietura “Jaunogre” – 1 km attālumā;
Tuvākā maršruta autobusa pietura – 90 m attālumā.
Tuvākie DUS ir Lukoil, "Neste Ogre" un "Circle K Ogre".

 

 

Gaidīsim visus intersentus 6.07. no 10:00, Ikšķiles ielā 2, Ogrē!