Aktualitātes | Par mums | Latio

LATIO AICINA PIETEIKTIES NEKUSTAMO ĪPAŠUMU DARĪJUMU VADĪTĀJU SKOLAI

2019-05-13

W1siziisijiwmtkvmduvmtmvnmk2b3qxmxa3cf8xnjqwx0xhdglvx05jx3zhzgl0ywp1x3nrb2xhxziwmtlfcgfnzv8wmdmuanbnil0swyjwiiwidgh1bwiilcixntb4mtewiyjdxq?sha=b6aaca73

Ir sākusies dalībnieku pieteikšanās bezmaksas mācībām Latio izveidotajā Nekustamo īpašumu darījumu vadītāju skolā! Ņemot vērā nekustamo īpašumu tirgus attīstības tendences, tajā skaitā, plānoto mājokļu skaita pieaugumu ekonomiskajā segmentā tuvāko gadu laikā, uzņēmums ar mācību palīdzību cer piesaistīt jaunus cilvēkus nekustamo īpašumu darījumu vadītāju profesijai. Mācību noslēgumā perspektīvākajiem skolas dalībniekiem tiks piedāvāta darba vieta Latio.

Mācības Nekustamo īpašumu darījumu vadītāju skolā notiks Rīgā no šī gada 3. līdz 7.jūnijam. Tās sniegs padziļinātu ieskatu nekustamo īpašumu darījumu vadītāja profesijā, un skolā tiks uzņemti dalībnieki, kuri spēs argumentēti pamatot savu vēlēšanos kļūt par NĪ darījumu vadītāju.

“Latvijas ekonomikas attīstības tendences ietekmē arī nekustamo īpašumu nozari. Vieni no aktīvākajiem pircējiem tirgū šobrīd ir mileniāļu paaudze jeb cilvēki vecumā no 20-35 gadiem. Balstoties uz veikto pētījumu - tuvāko 2 gadu laikā, Rīgā un Pierīgā vismaz 50 000 cilvēku (vecumā no 25 līdz 34 gadi) plāno īrēt vai iegādāties jaunus mājokļus.* Tajā pašā laikā nozarei trūkst mērķtiecīgu un aktīvu nekustamo īpašumu darījumu vadītāju, tāpēc mūsu mērķis ir apmācīt perspektīvus un atbildīgus cilvēkus, kuri interesējas par nekustamo īpašumu nozari un vēlas nodrošināt sev profesionālu kvalifikāciju un ienesīgu darba vietu ilgtermiņā,” stāsta Latio Mājokļu daļas vadītājs Ermīns Sniedze.

 

Mācībām Nekustamo īpašumu darījumu vadītāju skolā iespējams pieteikties, sūtot  motivācijas vēstuli un CV līdz 2019.gada 24.maijam uz e-pastu personals@latio.lv. Tālrunis papildus informācijai +371 67142618.

Nekustamo īpašumu darījumu vadītājs nodrošina un vada pilna servisa dzīvojamā sektora nekustamo īpašumu darījuma pakalpojumus – zemes, māju, dzīvokļu pirkšanas un pārdošanas, īres un izīrēšanas darījumus atbilstoši Latvijas likumdošanai. Šī amata pienākumos ietilpst nepārtraukta komunikācija starp divām iesaistītām pusēm – īpašuma pārdevēju vai izīrētāju un īpašuma pircēju vai nomnieku. Nereti darbs notiek divās vai pat trīs valodās, tāpēc svešvalodu zināšanas šajā profesijā tiek uzskatītas par priekšrocību.

 

Jaunajiem darbiniekiem Latio nodrošina brīvu piekļuvi nekustamo īpašumu datu bāzei, kurā ik dienu tiek aprobēta informācija par vairāk nekā 5000 īpašumu. Uzsākt darba gaitas Nekustamo īpašumu darījumu vadītāja amatā palīdzēs arī piekļuves iespēja uzņēmuma potenciālo klientu datu bāzei.

 

Gaidīsim jūsu pieteikumus un tiksimies lekcijās!

 

*Balstoties uz TNS un LATIO veikto pētījumu ”Jauniešu ieradumu un vajadzību izpēte mājokļa izvēlē”