Aktualitātes | Par mums | Latio

Atvērto durvju diena renovētā centra namā “Barona rezidence”

2019-05-07

W1siziisijiwmtkvmduvmdcvotzpz3rqd2tuav81otczndgzm18ynda0njy3mtcyodk4mzgwxzg5mdayoti4odg3njg4mdy5mtjfby5qcgcixsxbinailcj0ahvtyiisije1mhgxmtajil1d?sha=654433ee

Sestdien, 11. maijā no plkst. 11.00 – 17.00 aicinām ikvienu interesentu apskatīt un rezervēt dzīvokli vēsturiskā jūgendstila namā Rīgas centrā - Krišjāņa Barona ielā 24/26.

 “Barona rezidence” atrodas vienā no pieprasītākajām vietām Rīgas centrā, netālu no Vecrīgas un skaistajiem Rīgas parkiem – Vērmanes dārza un Esplanādes. Pilsētas centrā ir arī daudzveidīgas iespējas baudīt kultūras dzīvi – Nacionālā opera, teātri, muzeji, mākslas galerijas un koncertzāles – viss nelielas pastaigas attālumā. Apkārtnē ir ērta infrastruktūra, vairāki iepirkšanās centri un lieliskas atpūtas iespējas.

Dažu minūšu gājiena attālumā ir izglītības iestādes – prestižas ģimnāzijas un valsts vadošās augstskolas. Ērti pieejams arī pilsētas sabiedriskais transports, kas nodrošina nokļūšanu citās Rīgas pilsētas daļās.

Nams celts 1910. gadā, tā arhitekts ir Jānis Alksnis – vairāku skaistu 20. gadsimta Rīgas ēku autors. “Barona rezidences” renovācijas projekts pabeigts 2018. gada novembrī.

Lielākā daļa dzīvokļu jau ir atraduši savus saimniekus. Šobrīd pieejami vēl pieci 2 istabu dzīvokļi ar pabeigtu sienu un griestu apdari, jauniem koka logiem, koka parketa grīdām un kvalitatīvām flīzēm, kā arī ar ierīkotām santehnikas iekārtām, izbūvētu elektroinstalāciju ar slēdžiem un rozetēm. Katram dzīvoklim uzstādīts siltuma patēriņa skaitītājs. Kāpņutelpās ir izbūvēts mūsdienīgs lifts, veikta koplietošanas telpu apdare un labiekārtošanas darbi. Dzīvokļos viss nepieciešamais jau ir sagatavos, lai veidotu interjeru un iekārtotu jaunās mājas savā gaumē. Pircēja īpašumā nonāk dzīvokļa īpašums ar domājamām daļām no ēkas un zemes.

Vairāk par projektu un dzīvokļiem šajā namā aicinām jautāt Latio nekustamo īpašumu darījumu vadītājai Līgai Igalai, rakstot liga.igala@latio.lv vai zvanot pa tālruni 26553039.

Piesakies jaunumiem