Aktualitātes | Par mums | Latio

Atvērto durvju diena jaunajā projektā Ziemeļblāzmas aleja, Emmas ielā 28

2019-01-10

W1siziisijiwmtkvmdevmtavnzv5mth6mnl4al8zlkpqryjdlfsiccisinrodw1iiiwimtuwedexmcmixv0?sha=4eb9800c

Jauns gads “Latio” sācies ar jaunu “Atvērto māju”! Sestdien, 19. janvārī no plkst.11.00-15.00 aicinām klātienē apskatīt dzīvokļus pilnībā renovētā ēkā “Ziemeļblāzmas aleja”, Vecmīlgrāvī, Emmas ielā 28. Rezervējot dzīvokli “Ziemeļblāzmas alejā” līdz 28. februārim, būs iespēja tikt pie jaunā mājokļa ievērojami lētāk.

Projekts “Ziemeļblāzmas aleja” atrodas Vecmīlgrāvī tikai 15 minūšu brauciena attālumā no Rīgas centra, blakus Baltijas jūras līcim. Šeit mājoklis būs ideāla vieta tiem, kuri vēlas atpūsties pēc lielā darba skrējiena, kopā ar ģimeni un bērniem pavadīt laiku svaigā gaisā dabas tuvumā. Pavisam netālu ir labiekārtotais Mežaparks, Kundziņsala, Voleri, Jaunciems un Vecdaugava. Apkārtnē skaistas pastaigu vietas – līdz Ķīšezeram vien 5 min, Kultūras pils “Ziemeļblāzma” sasniedzama 5 minūtēs. Vecāķu pludmale ir 5 min brauciena attālumā ar auto.

Ēka celta pagājušā gadsimta piecdesmitajos gados. Pēc renovācijas nodota ekspluatācijā 2018. gada 6. septembrī, tā ir A klases energoefektīva, līdz ar to ievērojami samazinot apkures izdevumus. Arhitektoniski lakoniska, būvēta kā vienota monolīta ķieģeļu celtne, tā noteikti dzīvošanai būs daudz klusāka un siltāka. Dzīvokļos uzstādīta kvalitatīva santehnika (Villeroy & Bosh, Kerama Marazzi un Grohe).

Nama iežogotajā un labiekārtotajā teritorijā uzstādīta videonovērošana, šovasar būs pieejams rotaļu laukums un atpūtas zona. Ēkai ir izveidoti ērti piebraucamie ceļi un arī autostāvvieta.

Pārdošanai tiek piedāvāti 48 labiekārtoti vienistabas un divistabu dzīvokļi ar pilnu apdari platībā no 15,4 līdz 40,5 m2. Atvērto durvju dienas ietvaros "Latio" speciālisti iepazīstinās interesentus ar mājokļiem, to plānojumu, sniegs izsmeļošu informāciju par projektu, būvniecības kvalitāti, izmantotajiem materiāliem un mājokļu ekspluatācijas priekšrocībām, kā arī palīdzēs dzīvokļa iegādes procesā no A-Z.

 Vairāk informācijas par mājokļiem

 

Piesakies jaunumiem