Sestdien atvērto durvju diena mājokļiem rindu mājā Berģos | Latio - pārdod dzīvokli, pārdod māju, nekustamie īpašumi, izīrē dzīvokli, iznomā biroju, izīrē ofisu. Dzīvokļu vērtēšana, māju vērtēšana, nekustamā īpašuma vērtēšana. Nekustamie īpašumi Latvijā, Nekustamie īpašumi Rīgā, Jūrmalā. Konsultācijas.

Sestdien atvērto durvju diena mājokļiem rindu mājā Berģos

2018-11-28

W1siziisijiwmtgvmtevmjgvotjvymfoynbydv8wmi5qcgcixsxbinailcj0ahvtyiisije1mhgxmtajil1d?sha=d82ad187

Sestdien, 8.decembrī, no plkst.11.00 līdz 14.00 nekustamo īpašumu uzņēmums “Latio” akcijas “Atvērtā māja” ietvaros aicina apmeklēt atvērto durvju dienu rindu mājā Berģos, Klāvkaltiņu ielā 27. Rezervējot mājokli atvērto durvju dienas ietvaros, projekta attīstītājs dāvinās trīs bezmaksas konsultāciju stundas ar dizaineri, kā arī bezmaksas nekustamā īpašuma vērtējumu.

Klāvkaktiņu ielas rindu māja sastāv no pieciem mājokļiem platībā no 167 līdz 220 kvadrātmetriem. Rindu māju piedāvājumā ir gan divstāvu, gan trīsstāvu apartamenti. Divstāvu mājokļu pirmajā stāvā izvietota viesistaba, kas apvienota ar virtuvi, sanitārtehniskais mezgls un garāža ar tehnisko telpu, bet otrajā stāvā izvietotas divas istabas un divi sanitārtehniskie mezgli. Trīsstāvu mājokļu pirmajā stāvā izvietota viesistaba, kas apvienota ar virtuvi, sanitārtehniskais mezgls un garāža ar tehnisko telpu, otrajā stāvā - divas guļamistabas un divi sanitārtehniskie mezgli, bet trešajā stāvā atrodas guļamistaba ar izeju uz terasi, kabinets, kā arī plašs sanitārtehniskais mezgls. Katram mājoklim īpašumā ir zemesgabals ar āra terasi.

Jauno īpašnieku ērtībām, mājokļi iegādei tiek piedāvāti ar pilnu iekšējo apdari un iebūvētajām mēbelēm sanitārtehniskajos mezglos, elektroinstalācijām no firmas Siemens un led apgaismojumu iekštelpās un ārtelpās. Nama būvniecībā izmantoti augstākās kvalitātes būvmateriāli un apdares materiāli, t.sk., firmas Boen parkets, PVC seškameru logi.

Klāvkaltiņu iela atrodas apkaimē, kur vēl šodien jaušama mazpilsētas gaisotne ar tai raksturīgo mazstāvu privātmāju apbūvi, tomēr šis ir viens no prestižakajiem pierīgas rajoniem, kur pieejama pilnvērtīga Rīgas infrastruktūra – sabiedriskais transports, skolas, bērnudārzi, medicīnas iestādes, kā arī tirdzniecības un izklaides centri.

Atvērto durvju dienas ietvaros, nekustamo īpašumu kompānijas "Latio" speciālisti iepazīstinās interesentus ar mājokļiem, to plānojumu, sniegs izsmeļošu informāciju par projektu, būvniecības kvalitāti, izmantotajiem materiāliem un mājokļu ekspluatācijas priekšrocībām.

“Atvērtā māja” ir noderīgs pasākums ne tikai cilvēkiem, kuriem ir interese par mājokļiem šajā projektā, bet arī apmeklētājiem, kuri tikai sāk apsvērt iespēju iegādāties jaunu mājokli.

Latio ir vadošais nekustamo īpašumu uzņēmums Latvijā ar vairāk nekā 25 gadu ilgu darba pieredzi un akcijas „Atvērtā māja" aizsācējs Latvijā. Akcijas ietvaros rīkotās mājokļu apskates ir labi apmeklētas un potenciālajiem īpašumu pircējiem palīdz saņemt visu nepieciešamo informāciju, lai mājokļa iegādē būtu iespējams pieņemt apdomīgu un izsvērtu lēmumu.

Vairāk informācijas par mājokļiem


 

Piesakies jaunumiem