Atvērtā durvju diena Rīgas centra dzīvoklī | Latio - pārdod dzīvokli, pārdod māju, nekustamie īpašumi, izīrē dzīvokli, iznomā biroju, izīrē ofisu. Dzīvokļu vērtēšana, māju vērtēšana, nekustamā īpašuma vērtēšana. Nekustamie īpašumi Latvijā, Nekustamie īpašumi Rīgā, Jūrmalā. Konsultācijas.

Atvērto durvju diena Rīgas centra dzīvoklī

2018-10-01

W1siziisijiwmtgvmtavmdevm3d0btrod2r0nv9jtudfnje5nc5qcgcixsxbinailcj0ahvtyiisije1mhgxmtajil1d?sha=fc379c43

Ceturtdien, 4.oktobrī, no plkst. 17.00 līdz 20.00 aicinām iepazīt dzīvokli renovētā daudzdzīvokļu namā Dzirnavu ielā 53-5, Rīgā.

Mūsdienīgais, plašais dzīvoklis ar kopējo platību 120 kv.m. atrodas atjaunotā ēkā Rīgas centrā, Dzirnavu ielā 53 -5. Dzīvoklis ietver plašu koridoru ar iebūvēto skapi, divas izolētas guļamistabas, lielu virtuvi ar viesistabu, atpūtas istabu, divas vannas istabas un balkonu. Dzīvoklī veikts kvalitatīvs, mūsdienīgs remonts - saglabātas koka parketa grīdas, restaurēti dekori un kamīns, ielikti jauni koka logi, pēc pasūtījuma izgatavoti čuguna radiatori, nomainītas caurules un elektroinstalācijas. Augstie griesti rada mājīguma un komforta sajūtu. Dzīvokļa logi vērsti gan uz ielas, gan sētas pusi. Dzīvoklis tiek pārdots kopā ar autostāvvietu un zeme zem ēkas ir īpašumā.

Līdz Brīvības piemineklim - 10 minūšu gājiens. Netālu pieejama visa nepieciešamā infrastruktūra: restorāni, Vērmanes Dārzs, fitnesa centrs, SPA komplekss Espa Riga. Veikali un tirdzniecības centri atrodas nelielas pastaigas attālumā.

Dzīvokļa cena 235 000 EUR.

Atvērto durvju dienas ietvaros, nekustamo īpašumu kompānijas "Latio" speciālists iepazīstinās interesentus ar dzīvokļa plānojumu, sniegs izsmeļošu informāciju par būvniecības kvalitāti, izmantotajiem materiāliem un mājokļa ekspluatācijas priekšrocībām.

“Atvērtā māja” ir noderīgs pasākums ne tikai cilvēkiem, kuriem ir interese par dzīvokļi šajā namā, bet arī apmeklētājiem, kuri tikai sāk apsvērt iespēju iegādāties jaunu mājokli.

Latio ir vadošais nekustamo īpašumu uzņēmums Latvijā ar vairāk nekā 25 gadu ilgu darba pieredzi un akcijas „Atvērtā māja" aizsācējs Latvijā. Akcijas ietvaros rīkotās mājokļu apskates ir labi apmeklētas un potenciālajiem īpašumu pircējiem palīdz saņemt visu nepieciešamo informāciju, lai mājokļa iegādē būtu iespējams pieņemt apdomīgu un izsvērtu lēmumu.

Vairāk informācijas