Atvērto durvju diena renovētam namam Grīziņkalnā | Latio - pārdod dzīvokli, pārdod māju, nekustamie īpašumi, izīrē dzīvokli, iznomā biroju, izīrē ofisu. Dzīvokļu vērtēšana, māju vērtēšana, nekustamā īpašuma vērtēšana. Nekustamie īpašumi Latvijā, Nekustamie īpašumi Rīgā, Jūrmalā. Konsultācijas.

Atvērto durvju diena renovētam namam Grīziņkalnā

2018-09-28

W1siziisijiwmtgvmdkvmjgvmwxnatb1owg0cf9jtudfndqwny5qcgcixsxbinailcj0ahvtyiisije1mhgxmtajil1d?sha=63de06d3

Ceturtdien, 4.oktobrī, no plkst. 16.00 līdz 20.00 nekustamo īpašumu uzņēmums “Latio” akcijas “Atvērtā māja” ietvaros aicina apmeklēt renovētu namu Grīziņkalnā, Pērnavas ielā 15a, Rīgā.

Renovētais Pērnavas ielas 15a nams atrodas Grīziņkalna apkaimē, Rīgas pilsētas centrā. Šī ir apkaime, kuru iekļauj dzelzceļa loks un kas robežojas ar Brasas, Teikas, Purvciema, Avotu ielas un Centra apkaimēm. Nams celts 1910.gadā un šobrīd tā fasāde un koplietošanas telpas atguvušas vēsturisko spozmi, ēkā nomainītas visas komunikācijas un uzstādīta jauna, mūsdienu prasībām atbilstoša siltummezgla sistēma.

Pērnavas ielas 15a projektā pieejami divu istabu dzīvokļi ar platību sākot no 40.60 līdz 55.40 m2. Iegādei tiek piedāvāti dzīvokļi bez apdares, paverot iespēju jaunajiem īpašniekiem pašiem piedalīties interjera izveidē. Tāpat jauno īpašnieku ērtībām pieejama virszemes autostāvvietas nama iekšpagalmā.

Nama teritorija labiekārtota atbilstoši mūsdienu prasībām – bruģēti ceļi, apstādījumi ar dažādiem dekoratīviem stādiem un krūmiem, apgaismojums. Apkārtnē attīstīta sociālā infrastruktūra – netālu t/c Domina Shopping, Grīziņkalna parks un plaša bērnu un sporta laukumu izvēle. Tāpat tuvumā vairākas izglītības iestādes – Rīgas Centra Humanitārā vidusskola, Herdera Rīgas Grīziņkalna vācu vidusskola, Sarkanā Krusta medicīnas koledža u.c.

Atvērto durvju dienas ietvaros, nekustamo īpašumu kompānijas "Latio" speciālisti iepazīstinās interesentus ar ēkas dzīvokļiem, to plānojumu, sniegs izsmeļošu informāciju par projektu, būvniecības kvalitāti, izmantotajiem materiāliem un mājokļu ekspluatācijas priekšrocībām.

“Atvērtā māja” ir noderīgs pasākums ne tikai cilvēkiem, kuriem ir interese par dzīvokļiem šajā projektā, bet arī apmeklētājiem, kuri tikai sāk apsvērt iespēju iegādāties jaunu mājokli.

Latio ir vadošais nekustamo īpašumu uzņēmums Latvijā ar vairāk nekā 25 gadu ilgu darba pieredzi un akcijas „Atvērtā māja" aizsācējs Latvijā. Akcijas ietvaros rīkotās mājokļu apskates ir labi apmeklētas un potenciālajiem īpašumu pircējiem palīdz saņemt visu nepieciešamo informāciju, lai mājokļa iegādē būtu iespējams pieņemt apdomīgu un izsvērtu lēmumu.

Vairāk informācijas