Atvērto durvju dienu jauno dzīvokļu projektā Ķīpsalā | Latio - pārdod dzīvokli, pārdod māju, nekustamie īpašumi, izīrē dzīvokli, iznomā biroju, izīrē ofisu. Dzīvokļu vērtēšana, māju vērtēšana, nekustamā īpašuma vērtēšana. Nekustamie īpašumi Latvijā, Nekustamie īpašumi Rīgā, Jūrmalā. Konsultācijas.

Atvērto durvju dienu jauno dzīvokļu projektā Ķīpsalā

2018-09-07

W1siziisijiwmtgvmdkvmdcvmw82dhm2yjjwn19jtudfmza1mi5qcgcixsxbinailcj0ahvtyiisije1mhgxmtajil1d?sha=8e07492f

Ceturtdien, 13. septembrī, no plkst. 16.00 līdz 20.00 nekustamo īpašumu uzņēmums “Latio” akcijas “Atvērtā māja” ietvaros aicina apmeklēt atvērto durvju dienu jauno dzīvokļu projektā “Riverstone Residence” Ķīpsalā, Ķīpsalas ielā 49.

Ķīpsalā, kas vēsturiski veidojies kā viens no kolorītākajiem koka apbūves rajoniem Rīgā, pārdošanā tiek piedāvāti septiņi augstākās klases dzīvokļi. Pēc jaunākajām arhitektūras un būvniecības tendencēm celtais nams ekspluatācijā nodots 2017.gada vasarā un tas harmoniski iekļaujas Ķīpsalas arhitektūrā.


Jaunajā projektā “Riverstone Residence” pieejami mūsdienīgi, kvalitatīvi un komfortabli divu, trīs un piecu istabu dzīvokļi ar platību sākot no 56.1 līdz 143.6 m2 ar lielām terasēm vai balkoniem. Iegādei tiek piedāvāti divi labiekārtoti un mēbelēti demo dzīvokļi un pieci dzīvokļi ar balto apdari. Tāpat jauno īpašnieku ērtībām par papildus samaksu iespējams iegādāties noliktavas telpas pagrabstāvā, kā arī pazemes un virszemes autostāvvietas nama iekšpagalmā.


Nama teritorija labiekārtota atbilstoši mūsdienu prasībām – bruģēti ceļi, apstādījumu grupas ar dažādiem jaunu koku stādījumiem, dekoratīviem stādiem un krūmiem, apgaismojums, bērnu rotaļu laukums, kurā ir izvietotas rotaļu iekārtas bērniem vecumā no 1 līdz 10 gadiem.

Projektu attīstītājs un būvnieks uzņēmums YIT LATVIJA, kas ir viens no vadošajiem nekustamā īpašuma attīstītājiem Latvijā.


Atvērto durvju dienas ietvaros, nekustamo īpašumu kompānijas "Latio" speciālisti iepazīstinās interesentus ar ēkas dzīvokļiem, to plānojumu, sniegs izsmeļošu informāciju par projektu, būvniecības kvalitāti, izmantotajiem materiāliem un mājokļu ekspluatācijas priekšrocībām.
“Atvērtā māja” ir noderīgs pasākums ne tikai cilvēkiem, kuriem ir interese par dzīvokļiem šajā projektā, bet arī apmeklētājiem, kuri tikai sāk apsvērt iespēju iegādāties jaunu mājokli.
Latio ir vadošais nekustamo īpašumu uzņēmums Latvijā ar vairāk nekā 25 gadu ilgu darba pieredzi un akcijas „Atvērtā māja" aizsācējs Latvijā. Akcijas ietvaros rīkotās mājokļu apskates ir labi apmeklētas un potenciālajiem īpašumu pircējiem palīdz saņemt visu nepieciešamo informāciju, lai mājokļa iegādē būtu iespējams pieņemt apdomīgu un izsvērtu lēmumu.

Vairāk informācijas par projektu

Piesakies jaunumiem