Sestdien, 11.augustā, atvērto durvju diena rindu mājās Berģos

2018-08-08

W1siziisijiwmtgvmdgvmdgvmxjub25rng1kef8wmi5qcgcixsxbinailcj0ahvtyiisije1mhgxmtajil1d?sha=5988d5d4

Sestdien, 11.augustā, no pulksten 11.00 līdz 16.00 nekustamo īpašumu uzņēmums “Latio” akcijas “Atvērtā māja” ietvaros aicina apmeklēt atvērto durvju dienu rindu mājās Berģos, Klāvkaltiņu ielā 27. Rezervējot mājokli atvērto durvju dienas ietvaros, projekta attīstītājs dāvinās trīs bezmaksas konsultāciju stundas ar interjera dizaineri, kā arī nekustamā īpašuma vērtējumu bez maksas.

Klāvkaktiņu ielas rindu mājas sastāv no pieciem mājokļiem platībā no 167 līdz 220 kvadrātmetriem. Rindu māju piedāvājumā ir gan divstāvu, gan trīsstāvu apartamenti. Divstāvu mājokļu pirmajā stāvā izvietota viesistaba, kas apvienota ar virtuvi, sanitārtehniskais mezgls un garāža ar tehnisko telpu, bet otrajā stāvā izvietotas divas istabas un divi sanitārtehniskie mezgli. Trīsstāvu mājokļu pirmajā stāvā izvietota viesistaba, kas apvienota ar virtuvi, sanitārtehniskais mezgls un garāža ar tehnisko telpu, otrajā stāvā - divas guļamistabas un divi sanitārtehniskie mezgli, bet trešajā stāvā atrodas guļamistaba ar izeju uz terasi, kabinets, kā arī plašs sanitārtehniskais mezgls. Katram mājoklim īpašumā ir zemesgabals ar āra terasi.

Jauno īpašnieku ērtībām, mājokļi iegādei tiek piedāvāti ar pilnu iekšējo apdari un iebūvētajām mēbelēm sanitārtehniskajos mezglos, elektroinstalācijām no firmas Siemens un led apgaismojumu iekštelpās un ārtelpās. Nama būvniecībā izmantoti augstākās kvalitātes būvmateriāli un apdares materiāli, t.sk., firmas Boen parkets, PVC seškameru logi.

Klāvkaltiņu iela atrodas apkaimē, kur vēl šodien jaušama mazpilsētas gaisotne ar tai raksturīgo mazstāvu privātmāju apbūvi, tomēr šis ir viens no prestižakajiem pierīgas rajoniem, kur pieejama pilnvērtīga Rīgas infrastruktūra – sabiedriskais transports, skolas, bērnudārzi, medicīnas iestādes, kā arī tirdzniecības un izklaides centri.

Atvērtā māja

Atvērto durvju dienas ietvaros, nekustamo īpašumu kompānijas "Latio" speciālisti iepazīstinās interesentus ar ēkas dzīvokļiem, to plānojumu, sniegs izsmeļošu informāciju par projektu, būvniecības kvalitāti, izmantotajiem materiāliem un mājokļu ekspluatācijas priekšrocībām.
“Atvērtā māja” ir noderīgs pasākums ne tikai cilvēkiem, kuriem ir interese par mājokļiem šajā projektā, bet arī apmeklētājiem, kuri tikai sāk apsvērt iespēju iegādāties jaunu īpašumu.

Latio ir vadošais nekustamo īpašumu uzņēmums Latvijā ar vairāk nekā 27 gadu ilgu darba pieredzi un akcijas „Atvērtā māja" aizsācējs Latvijā. Akcijas ietvaros rīkotās mājokļu apskates ir labi apmeklētas un potenciālajiem īpašumu pircējiem palīdz saņemt visu nepieciešamo informāciju, lai mājokļa iegādē būtu iespējams pieņemt apdomīgu un izsvērtu lēmumu.

Papildu informācija par projektu