9.augustā Atvērto durvju diena renovētā jūgendstila namā Tallinas ielā 86

2018-08-07

W1siziisijiwmtgvmdgvmdcvnmpubxjvemj4mf90ywxsaw5hczg2lmpwzyjdlfsiccisinrodw1iiiwimtuwedexmcmixv0?sha=03aafe5b

Ceturtdien, 9.augustā, no pulksten 16.00 līdz 20.30 nekustamo īpašumu uzņēmums Latio akcijas “Atvērtā māja” ietvaros aicina iepazīt dzīvokļus renovētā daudzdzīvokļu namā  Tallinas ielā 86, Rīgā. Akcijas apmeklētājiem iegādājoties trīsistabu dzīvokli, projekta attīstītājs dāvanā pasniegs īpaša dizaina virtuves mēbeles, bet iegādājoties divistabu vai vienistabas dzīvokli – iebūvējamās mēbeles mantu glabāšanai!

Renovētajā Tallinas ielā 86 projektā izbūvēti 48 dzīvokļi platībā no 24 līdz 70m2. Mājokļi jaunajiem īpašniekiem tiek piedāvāti ar pilnu iekšējo apdari. Katrā dzīvoklī uzstādīti atsevišķi elektrības, ūdens un siltuma skaitītāji, kā arī izveidots pievads internetam un digitālajai televīzijai. Nama pagrabtelpā iekārtota vieta mantu un velosipēdu glabāšanai, bet mājas iekšpagalmā tiek atjaunota zaļā zona ar bērnu rotaļlaukumu un mājīgu atpūtas vietu.

Nams būvēts pēc ievērojamā Latvijas arhitekta Jāņa Alkšņa projekta – racionāli vienkāršās, bet arhitektoniski izteiksmīgās neoklasicisma formās. Cienot ēkas vēsturisko vērtību, kāpņu laukumiņiem un interjeriem atgriezts jūgendstila laikmeta šarms. Autentiskie koka logi ar dubultajām stikla paketēm garantē augstu skaņas izolācijas līmeni un aizsardzību pret trokšņiem.

Atvērto durvju dienas ietvaros, nekustamo īpašumu kompānijas "Latio" speciālisti iepazīstinās interesentus ar ēkas dzīvokļiem, to plānojumu, sniegs izsmeļošu informāciju par projektu, būvniecības kvalitāti, izmantotajiem materiāliem un mājokļu ekspluatācijas priekšrocībām.
“Atvērtā māja” ir noderīgs pasākums ne tikai cilvēkiem, kuriem ir interese par dzīvokļiem šajā projektā, bet arī apmeklētājiem, kuri tikai sāk apsvērt iespēju iegādāties jaunu mājokli.

Latio ir vadošais nekustamo īpašumu uzņēmums Latvijā ar vairāk nekā 25 gadu ilgu darba pieredzi un akcijas „Atvērtā māja" aizsācējs Latvijā. Akcijas ietvaros rīkotās mājokļu apskates ir labi apmeklētas un potenciālajiem īpašumu pircējiem palīdz saņemt visu nepieciešamo informāciju, lai mājokļa iegādē būtu iespējams pieņemt apdomīgu un izsvērtu lēmumu.

Vairā par renovēto daudzdzīvokļu nama projektu Tallinas ielā 86