Atvērto durvju diena Mārtiņrožu ielas privātmājās

2018-07-10

W1siziisijiwmtgvmdcvmtavmtj4mhfiehv6zl9jtudfnzmync5qcgcixsxbinailcj0ahvtyiisije1mhgxmtajil1d?sha=8d9680b4

Sestdien, 14.jūlijā, no plkst. 11.00 līdz 16.00 nekustamo īpašumu uzņēmums Latio akcijas “Atvērtā māja” ietvaros aicina iepazīt privātmājas Mārtiņrožu ielā, Sunīšos, Garkalnes nov. Akcijas laikā projekta attīstītājs potenciālajiem pircējiem savrupmājas piedāvās iegādāties par īpaši pievilcīgām cenām.

Sunīšos, Mārtiņrožu ielā, priežu meža ielokā pārdošanā tiek piedāvātas četras vienstāvu privātmājas. Namu būvniecībā izmantoti augstvērtīgas kvalitātes būvmateriāli un jauno īpašnieku ērtībām tās pieejamas ar balto apdari – iekštelpu sienas sagatavotas krāsošanai, uzstādīti elektrības, ūdens un kanalizācijas pievadi.

Namu plānojumi ietver plašu un gaišu studijas tipa viesistabu, kurā izbūvēts pievads kamīnam, kā arī atsevišķas funkcionālās zonas –  guļamistabas, tehniskās telpas, atpūtas zonu ar pirti un apsildāma garāža. Visās mājās uzstādīti autonomi gāzes apkures katli, siltās grīdas un bioloģiskās attīrīšanas iekārtas. Pēc attīstītāja aprēķiniem, vidējais izlīdzinātais apkures maksājumu apmērs namam sastādīs 100 EUR mēnesī.

Mārtiņrožu iela atrodas blakus Lielās Juglas upei, apkaimē, kur vēl šodien jaušama mazpilsētas gaisotne ar tai raksturīgo mazstāvu privātmāju apbūvi. Īpašums piemērots ģimenei ar bērniem jo atrodas sociāli drošā un labiekārtotā Pierīgas reģionā, kur nodrošinātas plašas sporta un aktīvas atpūtas iespējas un darbojas vairākas izglītības iestādes, t.sk., mākslas un mūzikas skolas, kā arī norit aktīva kultūras dzīve.

“Atvērtā māja” būs noderīgs pasākums ne tikai cilvēkiem, kuriem ir interese par mājām Mārtiņrožu ielā, bet arī apmeklētājiem, kuri tikai sāk apsvērt iespēju iegādāties jaunu mājokli. Pasākuma laikā būs iespēja saņemt profesionāla nekustamo īpašumu aģenta atbildes uz apmeklētājus interesējošajiem jautājumiem gan par šo projektu, gan par mājokļu iegādi kopumā.

Latio ir vadošais nekustamo īpašumu uzņēmums Latvijā ar vairāk nekā 25 gadu ilgu darba pieredzi un akcijas „Atvērtā māja" aizsācējs Latvijā. Akcijas ietvaros rīkotās mājokļu apskates ir labi apmeklētas un potenciālajiem īpašumu pircējiem palīdz saņemt visu nepieciešamo informāciju, lai mājokļa iegādē būtu iespējams pieņemt apdomīgu un izsvērtu lēmumu.

Papildus informācija