Ceturtdien atvērto durvju diena jauno dzīvokļu projektā Bulduros

2018-07-06

W1siziisijiwmtgvmdcvmdyvogrvamrvohnhal92awvuawjhc19wcm9zcgvrdhnfmjbfmy5kuecixsxbinailcj0ahvtyiisije1mhgxmtajil1d?sha=1e1342c1

Ceturtdien, 12.jūlijā, no plkst.15.00 līdz 20.00 nekustamo īpašumu uzņēmums “Latio” akcijas “Atvērtā māja” ietvaros aicina apmeklēt atvērto durvju dienu jauno dzīvokļu projektā Bulduros, Vienības prospektā 20, Jūrmalā.

Jauno dzīvokļu komplekss “Vienības prospekts 20” atrodas vienā no skaistākajām Latvijas pilsētām – Jūrmalā, Bulduros. Kompleksu veido četras modernas ēkas, kas izvietotas klusā privātmāju rajonā un kuras, pateicoties fasādes mājas vēsturiskajam koka dekorējumam, harmoniski sasaucas ar ielas kopējo arhitektūru.

Namos izvietoti 47 dzīvokļi, kas pieejami platībā no 38 līdz 143,36 m2. To apdarē izmantoti augstākās kvalitātes materiāli un tajos uzstādīta iebūvēta virtuves iekārta ar sadzīves tehniku, kā arī santehnika. Latvijas skaistās vasaras iespējams baudīt gan saules peldēs uz plašajiem mājokļu balkoniem, gan dodoties pastaigā uz Baltijas jūras balto smilšu pludmali, kas atrodas vien 7 minūšu gājiena attālumā. Netālu arī Jūrmalas brīvdabas muzejs, lielākais slēgtā tipa akvaparks Ziemeļeiropā, tenisa korti un jahtu klubs.

Nama koplietošanas telpas labiekārtotas atbilstoši mūsdienu prasībām – kāpņu telpām īpaša dizaina dekoratīvās flīzes, slēdzamās ēku ārdurvis vērstas pret plašu, aizvējā izveidotu pagalma teritoriju, kas norobežots ar dekoratīvu koka nožogojumu.

Atvērto durvju dienas ietvaros, nekustamo īpašumu kompānijas "Latio" speciālisti iepazīstinās interesentus ar ēkas dzīvokļiem, to plānojumu, sniegs izsmeļošu informāciju par projektu, būvniecības kvalitāti, izmantotajiem materiāliem un mājokļu ekspluatācijas priekšrocībām.

“Atvērtā māja” ir noderīgs pasākums ne tikai cilvēkiem, kuriem ir interese par dzīvokļiem šajā projektā, bet arī apmeklētājiem, kuri tikai sāk apsvērt iespēju iegādāties jaunu mājokli.

Latio ir vadošais nekustamo īpašumu uzņēmums Latvijā ar vairāk nekā 25 gadu ilgu darba pieredzi un akcijas „Atvērtā māja" aizsācējs Latvijā. Akcijas ietvaros rīkotās mājokļu apskates ir labi apmeklētas un potenciālajiem īpašumu pircējiem palīdz saņemt visu nepieciešamo informāciju, lai mājokļa iegādē būtu iespējams pieņemt apdomīgu un izsvērtu lēmumu.

Vairāk informācijas par projektu