Atvērto durvju diena privātmājai Garkalnē

2018-06-13

W1siziisijiwmtgvmdyvmtmvbglxcwh3cm1vx0rtq180mdg2lmpwzyjdlfsiccisinrodw1iiiwimtuwedexmcmixv0?sha=5acd0651

Svētdien, 17.jūnijā, no plkst. 11.00 līdz 16.00 nekustamo īpašumu uzņēmums Latio akcijas “Atvērtā māja” ietvaros aicina iepazīt ģimenes māju Garkalnē, Graudiņu ielā 37, Garkalnes nov.

Tikai 20 minūšu brauciena attālumā no galvaspilsētas centra, priežu meža ielokā, slejas no augstvērtīgiem būvmateriāliem būvēta klasiska skandināvu stila savrupmāja. Tās divos stāvos izvietotas sešas istabas, četri sanitārie mezgli, saimnieciskās telpas un garāža.

Nams, kura būvniecībā izmantoti augstvērtīgi būvmateriāli, ekspluatācijā nodots 2007.gadā. Iemītnieku komfortam, mājas pirmajā stāvā plaša un gaiša viesistaba ar siltajām grīdām, kamīnu, telpu funkcionalitāti paaugstina iebūvētās mēbeles un guļamistabām piesaistītās garderobes telpas. Nama virtuves zona aprīkota ar kvalitatīvu sadzīves tehniku, vannas istabā uzstādīta burbuļvanna. Kvalitatīvu ūdensapgādi īpašumā nodrošina dziļurbums – ūdens spice, bet siltumapgādi – šķidrā kurināmā katls.

Apzaļumots un bruģēts iekšpagalms, kura skaistumā, caur nama lielajiem panorāmas logiem un balkonu iespējams veldzēties cauru gadu, papildina mūžzaļo augu apstādījumi un teritorijā esošais priežu sils.

Īpašums piemērots ģimenei ar bērniem jo atrodas sociāli drošā un labiekārtotā Pierīgas reģionā, kur nodrošinātas plašas sporta un aktīvas atpūtas iespējas: autotrase, regbija klubs, futbola un tenisa skola, ūdens slēpošanas bāzes. Tāpat Garkalnes novadā darbojas vairākas izglītības iestādes, t.sk., mākslas un mūzikas skolas, kā arī norit aktīva kultūras dzīve.

“Atvērtā māja” ir noderīgs pasākums ne tikai cilvēkiem, kuriem ir interese par īpašumu jaunajos projektos, bet arī apmeklētājiem, kuri apsver iespēju iegādāties mājokli, kas tirgū tiek piedāvāts otrreiz. Pasākuma laikā būs iespēja saņemt profesionāla nekustamo īpašumu aģenta atbildes uz apmeklētājus interesējošajiem jautājumiem gan par šo īpašumu, gan par mājokļu iegādi kopumā.

Latio ir vadošais nekustamo īpašumu uzņēmums Latvijā ar vairāk nekā 25 gadu ilgu darba pieredzi un akcijas „Atvērtā māja" aizsācējs Latvijā. Akcijas ietvaros rīkotās mājokļu apskates ir labi apmeklētas un potenciālajiem īpašumu pircējiem palīdz saņemt visu nepieciešamo informāciju, lai mājokļa iegādē būtu iespējams pieņemt apdomīgu un izsvērtu lēmumu.

Papildus informācija