Sestdien atvērto durvju diena ciematā “Beberi”, Piņķos

2018-06-12

W1siziisijiwmtgvmdyvmtivnhnjdzc4mjbkdv9esklfmdaznc5qcgcixsxbinailcj0ahvtyiisije1mhgxmtajil1d?sha=76f6c8ba

Sestdien, 16.jūnijā, no plkst.11.00 līdz 16.00 nekustamo īpašumu uzņēmums “Latio” akcijas “Atvērtā māja” ietvaros aicina apmeklēt atvērto durvju dienu ciematā “Beberi,” Piņķos, Babītes nov. Rezervējot dzīvokli atvērto durvju dienas ietvaros, projekta attīstītājs piedāvā atlaidi līdz pat 20480 EUR.

Ciemats "Beberi" atrodas Babītes novadā pie Beberbeķu dabas parka starp Priežuciemu un Piņķiem, viena kilometra attālumā no Rīgas un trīs kilometru attālumā no Jūrmalas robežas. Akcijas ietvaros būs iespēja iepazīties ar kvalitatīviem, pilnībā pabeigtiem dzīvokļiem platībā no 57,9 līdz 159,1 kvadrātmetriem, kurus attīstītājs piedāvā iegādāties ar atlaidi līdz pat 20481 EUR. Piemēram, četristabu dzīvoklis ar platību 116,9 kvadrātmetri, kura standarta cena ir 175 000, akcijas laikā nopērkams par 159 999 EUR.

Beberu ciema piedāvājumā ir gan plaši vienstāvu dzīvokļi ar atsevišķu ieeju un apzaļumotu privātu dārzu, gan divu līmeņu mājokļi, kuru viesistabā esošās spirālveida kāpnes ved uz plašu guļamistabu ar terasi. Tāpat mājokli iespējams iegādāties ar labiekārtotu garderobes telpu, iebūvētiem sienas skapjiem un virtuves iekārtu. Dzīvokļos uzstādīti individuāli gāzes apkures katli un augstākās kvalitātes santehnika.

Ciemata “Beberi” nami novietoti puslokā ap labiekārtoto bērnu rotaļu laukumu un ūdensrožu bagāto dīķi, pār kuru liecas neliels pasaku tiltiņš un saules pulksteni visa centrā. Ciemata pļavās ganās zirgi, bet blakus atrodas Beberbeķu dabas parks ar bagātīgu faunu un dzidru ezeru. Mājokļi patiks ģimenēm ar bērniem, kam patīk droša un zaļa apkārtējā vide, aktīvā atpūta gan telpās, gan ārpus tām. Ciemata iemītnieki īpaši novērtēs ārpilsētas mieru un klusums, bet tajā pat laikā labi attīstīto infrastruktūru.

Atvērto durvju dienas ietvaros, nekustamo īpašumu kompānijas "Latio" speciālisti iepazīstinās interesentus ar ēkas dzīvokļiem, to plānojumu, sniegs izsmeļošu informāciju par projektu, būvniecības kvalitāti, izmantotajiem materiāliem un mājokļu ekspluatācijas priekšrocībām.

“Atvērtā māja” ir noderīgs pasākums ne tikai cilvēkiem, kuriem ir interese par dzīvokļiem šajā projektā, bet arī apmeklētājiem, kuri tikai sāk apsvērt iespēju iegādāties jaunu mājokli.

Latio ir vadošais nekustamo īpašumu uzņēmums Latvijā ar vairāk nekā 25 gadu ilgu darba pieredzi un akcijas „Atvērtā māja" aizsācējs Latvijā. Akcijas ietvaros rīkotās mājokļu apskates ir labi apmeklētas un potenciālajiem īpašumu pircējiem palīdz saņemt visu nepieciešamo informāciju, lai mājokļa iegādē būtu iespējams pieņemt apdomīgu un izsvērtu lēmumu.

Vairāk informācijas par projektu