Trešdien, 13.jūnijā, atvērto durvju diena jauno dzīvokļu projektā Dzintaros

2018-06-08

W1siziisijiwmtgvmdyvmdgvmnz1czl4a2jmzl9sntffmdc0lmpwzyjdlfsiccisinrodw1iiiwimtuwedexmcmixv0?sha=3fd2436e

Trešdien, 13.jūnijā, no plkst.16.00 līdz 20.00 nekustamo īpašumu uzņēmums “Latio” akcijas “Atvērtā māja” ietvaros aicina apmeklēt atvērto durvju dienu jauno dzīvokļu projektā Dzintaros, Rīgas ielā 51, Jūrmalā.

Jauno dzīvokļu projekts, kas novietots starp Baltijas jūras smilšainajām pludmalēm un Lielupes upi, apvieno visas ārpilsētas rezidences priekšrocības. Klusa un mierīga vieta, priežu mežs, svaigais jūras gaiss. Pāri ceļam – Bulduru dendroloģiskais parks. Līdz Jūrmalas pastaigu promenādei – Jomas ielai un Dzintaru koncertzālei piecu minūšu gājiens ar kājām. Mājoklis atrodas netālu no iemīļotām Jūrmalas kafejnīcām un restorāniem, sportiski -atveseļojošie SPA kompleksiem, lielākajam slēgtā tipa akvaparkam Ziemeļeiropā, tenisa kortiem un jahtu klubam.

Četrstāvu dzīvojamā kompleksā pieejami 36 mājīgi divu līdz sešu istabu dzīvokļi un atsevišķa vienģimenes savrupmāja. Dzīvokļu apdarē izmantoti augstākās kvalitātes materiāli – akmens un keramikas flīzes, ozolkoka grīdas un finierētas ozolkoka durvis, marmors un travertīna, kā arī Grohe santehnika. Katrā dzīvoklī uzstādīti lieli panorāmas logi ar dubultiem stikliem un saules aizsargiem, kas vērsti uz labiekārtotu dārzu un priežu mežu, kā arī balkons vai terase. Griestu augstums dzīvokļos no 2, 5 līdz 2,8 m. Mājokļos nodrošināta pieeja Lattelecom tālruņa līnijai un optiskajam internetam. Jauno īpašnieku ērtībām tiek piedāvāta iespēja īpašumu iegādāties ar pelēko apdari par samazinātu maksu.


Nama koplietošanas telpas labiekārtotas atbilstoši mūsdienu prasībām – kāpņu telpām īpaša dizaina dekoratīvās flīzes, katrā sekcijā izbūvēts ērts KONE firmas beztrokšņu lifts, ierīkoti video namruņi pie ēkas ieejas durvīm. Pagalmā labiekārtots rotaļu laukums, bet pazemes stāvā pieejamas autostāvvietas un slēgtas mantu glabātuves.

Atvērto durvju dienas ietvaros, nekustamo īpašumu kompānijas "Latio" speciālisti iepazīstinās interesentus ar ēkas dzīvokļiem, to plānojumu, sniegs izsmeļošu informāciju par projektu, būvniecības kvalitāti, izmantotajiem materiāliem un mājokļu ekspluatācijas priekšrocībām.

“Atvērtā māja” ir noderīgs pasākums ne tikai cilvēkiem, kuriem ir interese par dzīvokļiem šajā projektā, bet arī apmeklētājiem, kuri tikai sāk apsvērt iespēju iegādāties jaunu mājokli.

Latio ir vadošais nekustamo īpašumu uzņēmums Latvijā ar vairāk nekā 25 gadu ilgu darba pieredzi un akcijas „Atvērtā māja" aizsācējs Latvijā. Akcijas ietvaros rīkotās mājokļu apskates ir labi apmeklētas un potenciālajiem īpašumu pircējiem palīdz saņemt visu nepieciešamo informāciju, lai mājokļa iegādē būtu iespējams pieņemt apdomīgu un izsvērtu lēmumu.

Vairāk informācijas par projektu