Iepazīsti Juglasciema privātmāju un dzīvokļu piedāvājumu akcijā “Atvērtā māja”

2018-05-16

W1siziisijiwmtgvmduvmtyvoxb3zwz5bhqwof9jtudfmdm3my5qcgcixsxbinailcj0ahvtyiisije1mhgxmtajil1d?sha=18e33c54

Sestdien, 19.maijā, Juglasciemā, Krievupes ielā 25, Rīgā, no pulksten 11.00 līdz 16.00 nekustamo īpašumu uzņēmums Latio akcijas “Atvērtā māja” ietvaros aicina iepazīt Juglasciema privātmāju un dzīvokļu piedāvājumu.

Juglasciems ir pilsētciemats, kas atrodas Rīgas pilsētas teritorijā, un tā piedāvājumā ir gan privātmājas, gan dvīņu mājas, gan dzīvokļi ar mājas sajūtu, jo katram dzīvoklim īpašumā tiek piedāvāts zemes gabals.

Vienā dzīvokļu mājā pieejami 4 līdz 5 studijas tipa dzīvokļi ar vienu, divām un trīs istabām. Tajos īpaša uzmanība pievērsta funkcionālam un ērtam plānojumam, un tie pieejami ar pilnu apdari, izbūvētu vannas istabu un virtuves iekārtu. Dzīvokļiem ir plašas terases un zaļa piemājas teritorija platībā no 200 līdz 650 m2.

Juglasciemā pieejamas arī privātmājas un dvīņu mājas platībā no 162 līdz 294 m2. Māju būvniecībā izmantoti augstākās kvalitātes būvmateriāli: ēku pamati – pāļi, nesošās sienas – keramzīta bloki, siltinājums – akmens vate, pārsegumi – monolīts betons. Mājas atrodas uz zemes gabaliem ar platību 1562 m² līdz 1616 m². Nami ir nodoti ekspluatācijā, un tie pieejami gan ar pelēko, gan pilnu apdari.

Juglasciems atrodas tikai 15 minūšu brauciena attālumā no Rīgas centra, ezera krastā un priežu mežu ielokā. Tā teritorijā ir labiekārtotas ielas un izveidoti dekoratīvie apstādījumi, katrai mājai uzstādīts norobežojošs žogs. Ciematā nodrošinātas visas pilsētas komunikācijas – pilsētas kanalizācija, tostarp lietus kanalizācija, dzeramais ūdens, gāze, elektrība, optiskais internets un 24h videonovērošana. Juglas ezera un upes krastā labiekārtotas peldvietas un nodrošinātas dažādas iespējas aktīvās atpūtas cienītājiem – supošanai, laivošanai, izbraucieniem ar katamarānu utt. Juglas upes veidotā zemes strēle ir lieliska vieta brīvā laika pavadīšanai - pastaigām, peldēšanai vai makšķerēšanai.

Atvērto durvju dienas ietvaros, nekustamo īpašumu kompānijas Latio speciālisti iepazīstinās interesentus ar privātmājām un dzīvokļiem, to plānojumu, sniegs izsmeļošu informāciju par projektiem, būvniecības kvalitāti, izmantotajiem materiāliem un mājokļu ekspluatācijas priekšrocībām.

Īpašumu iegādei iespējams saņemt SEB bankas finansējumu ar izdevīgiem nosacījumiem līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības, bet, izmantojot valsts atbalsta programmu “Altum”, bankas finansējums var sasniegt pat 95%.

“Atvērtā māja” ir noderīgs pasākums ne tikai cilvēkiem, kuriem ir interese par īpašumu šajā projektā, bet arī apmeklētājiem, kuri tikai sāk apsvērt iespēju iegādāties jaunu mājokli.

Latio ir vadošais nekustamo īpašumu uzņēmums Latvijā ar vairāk nekā 25 gadu ilgu darba pieredzi un akcijas „Atvērtā māja" aizsācējs Latvijā. Akcijas ietvaros rīkotās mājokļu apskates ir labi apmeklētas un potenciālajiem īpašumu pircējiem palīdz saņemt visu nepieciešamo informāciju, lai mājokļa iegādē būtu iespējams pieņemt apdomīgu un izsvērtu lēmumu.