Atvērto durvju diena jauno dzīvokļu projektā Prūšu ielā 4 – dzīvokļi sākot no 32 552 EUR

2018-04-27

W1siziisijiwmtgvmdqvmjcvmzj4d2syzjzvnl9esklfmdi3mv9irfiuanbnil0swyjwiiwidgh1bwiilcixntb4mtewiyjdxq?sha=25fcf298

Sestdien, 5.maijā, no plkst.11.00 līdz 16.00 nekustamo īpašumu uzņēmums “Latio” akcijas “Atvērtā māja” ietvaros aicina apmeklēt atvērto durvju dienu jauno dzīvokļu projektā Prūšu ielā 4, Rīgā. Līdz pat 11.maijam dzīvokļiem īpaši izdevīga cena – tikai 1111 EUR kvadrātmetrā. Šāda cena ir līdzvērtīga pieprasītāko sērijveida dzīvokļu cenām, bet tiek piedāvāta jaunajā projektā ar visām jaunā projekta priekšrocībām.

Nama piecos stāvos pieejami dzīvokļi ar pilnu apdari un mēbelēm, platībā no 29 līdz 68 m2. Akcijas ietvaros vienistabas dzīvoklis 29,3 m² platībā ar pilnu apdari nopērkams sākot no 32 552 EUR, divistabu dzīvokļiem ar pilnu apdari, cena sākot no 39 551 EUR, trīsistabu dzīvokļiem ar pilnu apdari, cena sākot no 55 550 EUR. Jauno īpašnieku ērtībai, akcijas laikā dzīvokļi nopērkami tikai ar autostāvvietu – virszemes autostāvvietas cena 2990 EUR, bet pazemes autostāvvietas cena 4990 EUR. Pērkot papildus autostāvvietu, virszemes stāvvietas cena 1750 EUR, pazemes – 3500 EUR.

Apkaimē ir labi attīstīta pilsētas infrastruktūra. Tuvumā atrodas veikali, iepirkšanās centri, skolas, bērnudārzi, ārstniecības un citas iestādes. Viegli pieejams visu veidu sabiedriskais transports, kas nodrošina ērtu nokļūšana Rīgas centrā, citās pilsētas daļās un Pierīgā – vairāki trolejbusa, tramvaja un autobusa maršruti, 5 minūšu gājiena attālumā arī dzelzceļa stacija “Jāņavārti”.

Dzīvokļa iegādei iespējams saņemt banku finansējumu ar izdevīgiem nosacījumiem, bet, izmantojot valsts atbalsta programmu “Altum”, bankas finansējums var sasniegt pat 95%.

Atvērto durvju dienas ietvaros, nekustamo īpašumu kompānijas "Latio" speciālisti iepazīstinās interesentus ar ēkas dzīvokļiem, to plānojumu, sniegs izsmeļošu informāciju par projektu, būvniecības kvalitāti, izmantotajiem materiāliem un mājokļu ekspluatācijas priekšrocībām.

“Atvērtā māja” ir noderīgs pasākums ne tikai cilvēkiem, kuriem ir interese par dzīvokļiem šajā projektā, bet arī apmeklētājiem, kuri tikai sāk apsvērt iespēju iegādāties jaunu mājokli.

Latio ir vadošais nekustamo īpašumu uzņēmums Latvijā ar vairāk nekā 25 gadu ilgu darba pieredzi un akcijas „Atvērtā māja" aizsācējs Latvijā. Akcijas ietvaros rīkotās mājokļu apskates ir labi apmeklētas un potenciālajiem īpašumu pircējiem palīdz saņemt visu nepieciešamo informāciju, lai mājokļa iegādē būtu iespējams pieņemt apdomīgu un izsvērtu lēmumu.

Vairāk informācijas par projektu