25.novembrī Atvērto durvju dienas maratons arī Prūšu ielā 4

2017-11-22

W1siziisijiwmtcvmtevmjivy3zsanr1nwz3x0rksv8wmjg2x0heui5qcgcixsxbinailcj0ahvtyiisije1mhgxmtajil1d?sha=a573894f

Sestdien, 25.novembrī, nekustamo īpašumu portāla City24.lv rīkotās akcijas Atvērto durvju dienas maratons jaunajos projektos" ietvaros aicinām viesoties arī pie mums Prūšu ielā 4, Ķengaragā. Sarunām un dzīvokļu apskatei būsim atvērti no pulksten 11.00 līdz 16.00.


Mūsu speciālisti ne tikai pastāstīs par iespējām iegādāties jaunu mājokli šajā projektā, bet labprāt sniegs arī konsultācijas par citiem ar nekustamo īpašumu saistītiem jautājumiem. Būs arī kolēģi no Luminor Latvija bankas, lai konsultētu par kredītēšanas iespējām.

Par Prūšu ielas 4 projektu - http://latio.lv/lv/jaunie-majokli/apartments-1576

Piecu stāvu ēkā Ķengaragā, Prūšu ielā 4, ir 297 dzīvokļi, 261 pazemes autostāvvieta un 31 virszemes autostāvvieta. Dzīvokļu cenā iekļauta pazemes vai virszemes stāvvieta. Dzīvokļus līdz 40 m² iespējams iegādāties bez stāvvietas. Pieejami vienas, divu, trīs un četru istabu dzīvokļi platībā no 29 līdz 101 kvadrātmetram. Lielākajā daļā dzīvokļu ir balkoni.

Dzīvokļiem ir veikta pilna apdare, tiem ir iebūvēta virtuve, santehnika un mēbeles. Zemes domājamās daļas ir īpašumā. Papildus ir iespējams iegādāties autostāvvietu ēkas pagrabstāvā vai iekšpagalmā, kā arī mantu glabātuvi.

Apkaimē ir labi attīstīta pilsētas infrastruktūra. Tuvumā atrodas veikali, iepirkšanās centri, skolas, bērnudārzi, ārstniecības un citas iestādes. Viegli pieejams visu veidu sabiedriskais transports, kas nodrošina ērtu nokļūšana Rīgas centrā, citās pilsētas daļās un Pierīgā – vairāki trolejbusa, tramvaja un autobusa maršruti, 5 minūšu gājiena attālumā arī dzelzceļa stacija “Jāņavārti”.

Dzīvokļa iegādei iespējams saņemt banku finansējumu ar labiem nosacījumiem, bet, izmantojot valsts atbalsta programmu jaunajām ģimenēm “Altum”, bankas finansējums līdz pat 95%.

Ja sestdien pie mums viesoties nesanāk, acinām mūsu dzīvokļu pārdošanas biroju, kas izvietots ēkas pirmajā stāvā, apmeklēt citā laikā, jo esam atvērti arī darbdienās no pulksten 9.30 līdz 20.00. Birojā Jūs uzzināsiet papildu informāciju par dzīvokļu piedāvājumu šajā projektā, līdzīgiem piedāvājumiem citviet Rīgā, kā arī saņemsiet bezmaksas konsultācijas par nekustamo īpašumu jautājumiem!