Pārdošanā investīcijām izdevīgi īres dzīvokļi Ķengaragā

2017-06-07

Laikmetā, kad viens no ienesīgākajiem brīvo naudas līdzekļu ieguldījumu veidiem ir nekustamais īpašums, Latvijas vadošā nekustamo īpašumu kompānija Latio piedāvā iespēju izdevīgi investēt īres dzīvokļos jaunajā projektā Prūšu ielā 4 ar paredzamo ienesīguma gada likmi līdz 8% gadā. 

SIA Latio valdes loceklis Aldis Riekstiņš atzīmē: “Daudzdzīvokļu nama projektam Prūšu ielā 4 ir vairākas priekšrocības pircējiem, kuri meklē iespējas ieguldīt savus brīvos naudas līdzekļus. Pirmkārt, daļa esošo dzīvokļu īrnieku ir izrādījuši vēlmi turpināt īres līguma attiecības arī ar jaunajiem īpašniekiem, kas uzreiz nodrošina naudas plūsmu no izīrēšanas. Otrkārt, brīvos dzvokļus īpašnieks pārdod sagatavotus jauna īrnieka uzņemšanai – ir veikta pilna apdare, tiem ir iebūvēta virtuve, santehnika un mēbeles, tāpēc jaunajam īpašniekam nebūs nepieciešams veikt papildu ieguldījumus, lai dzīvokli sagatavotu īres tirgus prasībām. Šādi investīciju objekti tirgū ir retums.”

Prūšu ielā 4 ir pieejami vienistabas, divistabu un trīsistabu dzīvokļi. No investīcijas viedokļa visizdevīgākie dzīvokļi ir vienistabas un divistabu dzīvokļi ar relatīvi augstāku ienesīgumu, kurus var izmantot arī īstermiņa īrei. Savukārt, trīsistabu dzīvokļu īre sniegs stabilākus ienākumus, jo šādus mājokļus parasti īrē ģimenes ar bērniem, kas dzīvesvietu maina retāk.

Ķengaragā pieprasījums pēc ekonomiskās klases īres dzīvokļiem jaunajos projektos ir viens no lielākajiem Rīgā. Apkaimē ir labi attīstīta pilsētas infrastruktūra. Tuvumā atrodas veikali, iepirkšanās centri, skolas, bērnudārzi, ārstniecības un citas iestādes. Viegli pieejams visu veidu sabiedriskais transports, kas nodrošina ērtu nokļūšanu Rīgas centrā, citās pilsētas daļās un Pierīgā.

Šāds brīvo līdzekļu ieguldīšanas veids šobrīd ir ļoti izplatīts un nekustamais īpašums ir gan pietiekami ienesīgs, gan arī drošs naudas ieguldīšanas veids ar relatīvi zemu riska pakāpi. Dzīvokli iegādājoties kā investīciju, īpašnieks to pēc tam izīrē un gūst ienākumus. Gada neto ienākumu attiecība pret dzīvokļa iegādē un sagatavošanā iztērētajiem līdzekļiem izteikta procentos arī ir ienesīguma likme. Jāņem vērā arī, ka pieaugot nekustamo īpašumu cenai, vēlāk, dzīvokli pārdodot, atkal ir iespēja gūt ienākumus no cenas starpības iegādes un pārdošanas brīdī.

Aicinām uzzināt vairāk par investīciju dzīvokļu iegādes iespējām Latio mājas lapā internetā www.latio.lv/prusu4. Vai pie atbildīgajiem Latio nekustamo īpašumu aģentiem pa tālruni 28004424, vai arī apmeklējot Latio Pārdošanas biroju Prūšu ielā 4 (atvērts darbdienās no pulksten 9.30 līdz 20.00).