• Mājokļu tirgū pirmajā pusgadā saglabājas stabila aktivitāte

  2017-07-06

  2017.gada pirmajā pusgadā Rīgas dzīvokļu tirgus aktivitātes un darījumu kopējās summas ziņā saglabājās 2016.gada līmenī. Gada pirmajos mēnešos lielāka pieprasījuma un ierobežota piedāvājuma apstākļos bija vērojams straujāks sērijveida dzīvokļu cenu pieaugums nekā iepriekš prognozēts. Cenu kāpums otrajā ceturksnī stabilizējās, bet citos segmentos un valsts reģionos cenu svārstības nebija tik izteiktas, tām saglabājot stabilitāti. Kopējais darījumu skaits Rīgas mājokļu tirgū caurmērā bija vairāk nekā 600 darījumi mēnesi, bet dzīvokļu darījumu kopējā Zemesgrāmatā reģistrētā summa bija par 8% lielāka nekā pirms gada un pārsniedza 33 miljonus EUR mēnesī.

  Lasīt vairāk
 • Uzmanību!!! Internetā konstatēta krāpnieciska viltus loterija!

  2017-06-27

  UZMANĪBU! Esam konstatējuši, ka internetā Latio nosaukums un identitāte tiek izmantots krāpnieciskos nolūkos, rīkojot viltus loteriju!!
  Informējam, ka uzņēmums Latio šādas loterijas nerīko! 

  Lasīt vairāk
 • Elegants dzīvoklis Tērbatas ielā

  2017-06-14

  W1siziisijiwmtcvmdyvmtqvmm83nmt5amxmbv9cawxkzs5qcgcixsxbinailcj0ahvtyiisijiymhgxnjejil1d?sha=74b3be7c

  Rīgas centrā Tērbatas ielas ēkā, kur savulaik dzīvojis Latvijas valsts prezidents Kārlis Ulmanis, ir iespējams iegādāties plašu trīs istabu dzīvokli ar elegantu un gaumīgu interjeru. Tas veidots, apvienojot klasisko stilu ar mūsdienu komfortu, kur katra detaļa ir niansēti pārdomāta. Dzīvoklis atrodas nama augšējā stāvā, no kura paveras brīnišķīgs skats uz Rīgu, tas vienmēr ir gaišs, jo logi ir vērsti uz trīs debespusēm. Izmantotie apdares materiāli un mēbeles ir pazīstamu dizaineru veidotas, rūpīgi piemeklēti ir arī gaismas ķermeņi un aksesuāri.

  Lasīt vairāk
 • Pārdošanā investīcijām izdevīgi īres dzīvokļi Ķengaragā

  2017-06-07

  Laikmetā, kad viens no ienesīgākajiem brīvo naudas līdzekļu ieguldījumu veidiem ir nekustamais īpašums, Latvijas vadošā nekustamo īpašumu kompānija Latio piedāvā iespēju izdevīgi investēt īres dzīvokļos jaunajā projektā Prūšu ielā 4 ar paredzamo ienesīguma gada likmi līdz 8% gadā. 

  Lasīt vairāk
 • Sestdien izvēlies savu mājokli Prūšu ielā 4!

  2017-06-02

  Jaunu mājokli parasti izvēlas vairāk nekā uz 4 gadiem, tāpēc sestdien, 3.jūnijā, no pulksten 13.00 līdz 17.00 aicinām apmeklēt jauno daudzdzīvokļu projektu Prūšu ielā 4 Ķengaragā un izvēlēties savu jauno mājokli.

  Lasīt vairāk