• Pārdošanā funkcionālisma stila māja Mežaparkā

  2017-09-19

  W1siziisijiwmtcvmdkvmtkvmnk5azl0bngwdf9jtudfmtuxni5qcgcixsxbinailcj0ahvtyiisijiymhgxnjejil1d?sha=25016cce

  Pārdošanā ir nonākusi ļoti unikāla privātmāja Mežaparkā. Ēka būvēta 1932.gadā un ir tā laika funkcionālisma stila paraugs. Ēkas pārbūve veikta 2010.gadā. Interesanti, ka par ēkas vēsturi un augstvērtīgi izpildīto renovācijas projektu žurnāla "Latvijas Architektūra" 2011.gada februāra/marta numurā publicēts raksts "Miera laika dzīves interpretācija", kura autors ir arhitekts Oskars Redbergs (Dr Ing, Mg Arch, Mg Art, Hilbig Institute Riga, raksts PDF versijā pieejams zemāk).

  Lasīt vairāk
 • 16.septembrī Atvērtā māja projektā Drustu ielā 9

  2017-09-13

  W1siziisijiwmtcvmdkvmtmvm3z4mhruztj1y19kc2nfmta5nl8zmzc1mzcymtuynf9vlmpwzyjdlfsiccisinrodw1iiiwimjiwede2msmixv0?sha=591e4be4

  Sestdien, 16.septembrī, no pulksten 12.00 līdz 20.00 nekustamo īpašumu uzņēmums Latio akcijas “Atvērtā māja” ietvaros aicina apmeklēt atvērto durvju dienu jaunajā divstāvu savrupmāju kvartālā Bieriņu apkaimē Rīgā – Drustu ielā 9. Šajā dienā apmeklētājiem būs iespēja klātienē novērtēt privātmāj augsto kvalitāti un to piemērotību ģimenēm ar bērniem, kā arī saņemt konsultācijas par dažādiem ar nekstamo īpašumu saistītiem jautājumiem. 

  Lasīt vairāk
 • Mājokļu tirgū pirmajā pusgadā saglabājas stabila aktivitāte

  2017-07-06

  2017.gada pirmajā pusgadā Rīgas dzīvokļu tirgus aktivitātes un darījumu kopējās summas ziņā saglabājās 2016.gada līmenī. Gada pirmajos mēnešos lielāka pieprasījuma un ierobežota piedāvājuma apstākļos bija vērojams straujāks sērijveida dzīvokļu cenu pieaugums nekā iepriekš prognozēts. Cenu kāpums otrajā ceturksnī stabilizējās, bet citos segmentos un valsts reģionos cenu svārstības nebija tik izteiktas, tām saglabājot stabilitāti. Kopējais darījumu skaits Rīgas mājokļu tirgū caurmērā bija vairāk nekā 600 darījumi mēnesi, bet dzīvokļu darījumu kopējā Zemesgrāmatā reģistrētā summa bija par 8% lielāka nekā pirms gada un pārsniedza 33 miljonus EUR mēnesī.

  Lasīt vairāk
 • Uzmanību!!! Internetā konstatēta krāpnieciska viltus loterija!

  2017-06-27

  UZMANĪBU! Esam konstatējuši, ka internetā Latio nosaukums un identitāte tiek izmantots krāpnieciskos nolūkos, rīkojot viltus loteriju!!
  Informējam, ka uzņēmums Latio šādas loterijas nerīko! 

  Lasīt vairāk
 • Elegants dzīvoklis Tērbatas ielā

  2017-06-14

  W1siziisijiwmtcvmdyvmtqvmm83nmt5amxmbv9cawxkzs5qcgcixsxbinailcj0ahvtyiisijiymhgxnjejil1d?sha=74b3be7c

  Rīgas centrā Tērbatas ielas ēkā, kur savulaik dzīvojis Latvijas valsts prezidents Kārlis Ulmanis, ir iespējams iegādāties plašu trīs istabu dzīvokli ar elegantu un gaumīgu interjeru. Tas veidots, apvienojot klasisko stilu ar mūsdienu komfortu, kur katra detaļa ir niansēti pārdomāta. Dzīvoklis atrodas nama augšējā stāvā, no kura paveras brīnišķīgs skats uz Rīgu, tas vienmēr ir gaišs, jo logi ir vērsti uz trīs debespusēm. Izmantotie apdares materiāli un mēbeles ir pazīstamu dizaineru veidotas, rūpīgi piemeklēti ir arī gaismas ķermeņi un aksesuāri.

  Lasīt vairāk