Daudzdzīvokļu nams Stopiņu iela 14,Dārzciems, Rīga
Projekta reitings
Projekta reitingā ir novērtēts novietojums, būves kvalitāte, infrastruktūra, vide, ērtības, aprīkojums un projekta unikalitāte, kā arī priekšrocības, kas kopumā norāda mājokļa vērtību, salīdzinājumā ar citiem Latvijas jaunajiem projektiem.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Energoefektivitāte kWh/ m²
Ēkas energoefektivitāte ir relatīvs enerģijas daudzums, kas raksturo konkrētās ēkas apkurei, ventilācijai, dzesēšanai, apgaismojumam un karstā ūdens apgādei nepieciešamās enerģijas patēriņu
Klase:
F
E
D
C
B
A

Praktisks piepilsētas šarms

Komfortabli, moderni dzīvokļi ar 1, 2, 3 vai 4 istabām, plašiem balkoniem un praktiskām nišām sienas skapju izvietošanai sniegs mierpilnu dzīves telpu ārpus ikdienas steigas.

Mājokļu aprīkojums

Dzīvokļi tiek piedāvāti ar balto apdari, kas ietver kanalizācijas, karstā un aukstā ūdens pieslēgumus, uzstādītus karstā un aukstā ūdens skaitītājus, individuāli siltumskaitītājus katram dzīvoklim, kas nodrošinās ekonomisku saimniekošanu, atsevišķus pašplūsmas un piespiedu ventilācijas izvadus katrā dzīvoklī, elektroinstalāciju saskaņā ar projektu, grīdas hidroizolāciju vannas istabā, sienas ar apmetumu, „Styroflex” grīdas, „PVC” logus, baltus radiatorus ar termoregulatoriem kā arī flīzētas balkona grīdas. Siltumu mājokļos nodrošinās AS ""Rīgas siltums"" pieslēgums.

  • Balkoni, lodžijas: ir

Automašīnas novietošanas iespējas

Zem dzīvojamām ēkām ir izveidota pazemes stāvvieta 110 automašīnām.

Apkārtējā vide

Stopiņu 14 atrodas vienā no Rīgas populārākajiem mikrorajoniem - Dārzciemā, kas ir 3,5 km attālumā no pilsētas rosīgā centra. Dārzciemā ir pieejams viss ikdienā nepieciešamais. 600 m no mājām izvietota Maxima XX, kas parūpēsies par gardām maltītēm, bet citus pirkumus iespējams veikt Nīcgales tirdzniecības centrā - 180 m. Rajons ir bagāts ar izglītības iestādēm, kas nodrošinās bērnus ar kvalitatīvu izglītību. Rīgas 85.vidusskola atrodas tikai 900 m no dzīvokļu mājām, bet 1 km attālumā zaļu koku ielenkumā izvietota Rīgas 252.pirmsskolas izglītības iestāde. Aktīvā dzīvesveida piekritējus priecēs 1,7 km attālais sporta klubs. Pēc 500 m garas pastaigas atrodas sabiedriskā transporta pietura, no kuras iespējams nokļūt Rīgas centrā 15 minūšu laikā.

Sabiedriskais transports
500 m
Pārtikas veikals
600 m
Skola
900 m
Bērnudārzs
1 km
Iepirkšanās centrs
180 m
Parks
1.9 km
Sporta centrs
1.7 km
Būves un projekta vides reitings
Būves reitingā ir novērtēti būvniecībā izmantotie materiāli, tehnika, mājokļu apdare, iekārtojums un aprīkojums, kas kopumā norāda mājokļa būves vērtību salīdzinājumā ar citiem Latvijas jaunajiem projektiem.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
  • Nodots ekspluatācijā: 2009.gada 13.augusts

Mājokļu tehniskā informācija

  • Iekšējās apdares līmenis: baltā apdare (sienas špaktelētas un gruntētas; elektrības izvadi pievilkti līdz punktam; kanalizācija un ūdens ievade vannas istabās un virtuvē; ūdens, elektrības un apkures skaitītāji; ārdurvis; palodzes)

Ēkas un teritorijas labiekārtojums

  • Lifts: ir

Inženierkomunikācijas

  • Ūdensapgāde : centrālā ūdensapgāde
  • Kanalizācija: centrālā kanalizācija
  • Apkure: centralizētā pilsētas
Novietojuma reitings
Novietojuma reitingā novērtēts novietojums, vide, apkārtne, infrastruktūra, piebraucamie ceļi, sociālā vide un transporta savienojumi, kas kopumā norāda projekta atrašanās vietas vērtību salīdzinājumā ar citiem Latvijas jaunajiem projektiem.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Dārzciems- ātri un ērti transporta savienojumi ar jebkuru vietu Latvijā

Vecrīga, Latvijas Nacionālā opera
3.5 km
Centrālā dzelzceļa stacija un autoosta
4 km
Rīgas pasažieru osta
6 km
Lidosta Rīga
13.8 km
Kūrortpilsēta Jūrmala
21.6 km
Tuvākā jūras pludmale Vecāķos
19.2 km