Daudzdzīvokļu nams Alfrēda Kalniņa 1, Centrs, Rīga

Park Residence

Pārdod 1-2 istabu dzīvokļus 11m² līdz 36m² platībā renovētā vēsturiskā ēkā "Park Residence" Rīgas tuvajā centrā. Neoklasicisma stilā būvētās ēkas (1895.g.) arhitekts ir Rīgas pirmais pilsētas arhitekts Kārlis Johans Felsko.

Nams aprīkots ar jaunām inženierkomunikācijām, individuāliem elektrības, ūdens un apkures skaitītājiem. Dzīvokļos veikta kvalitatīva iekšējā apdare: Spānijā ražotās Prissmacer vai Vācijā ražotās Steuler Design / Villeroy&Boch māla sienas flīzes un akmens masas grīdas flīzes; vācu Hansgrohe un Villeroy&Boch santehnika; sanmezglos izbūvētas apsildāmās grīdas ar programmējamu elektronisku termoregulatoru; divslāņu ozola parketa dēļi; Itālijā ražoti Cordivari radiatori; Latvijā ražoti koka pakešu logi (ielas pusē), PVC pakešu logi (pagalma pusē), koka palodzes; Somijā ražotas Jeld-Wen ugunsdrošās koka ieejas durvis ar individuāli izstrādātu dizainu; Nīderlandē ražoti Formani rokturi. Pieejams TET optikais kabelis, Baltcom.

Perimetrālās apbūves centrā ir pagalms, kas tiks izklāts ar betona un granīta bruģakmeņiem, tajā būs velonovietnes, moderna dizaina soliņi, apzaļumota teritorija – augu kastes ar ziemciešu, lapu krūmu un skuju koku stādījumiem, trosēs iekārtas laternas.

Apkārtnē: izcila infrastruktūra, viens no glītākajiem Rīgas parkiem - Vērmanes dārzs, Latvijas Universitāte, opera, vilcienu un autobusu stacija, Vecrīga.

Ēka tiks nodota ekspluatācijā 2019.gada beigās. Līdz tam iespējams rezervēt labākos dzīvokļus.