Daudzdzīvokļu nams Purvciema iela 61/63, Purvciems, Rīga

GYMNASIUM

Vēlies iegūt lielpilsētas priekšrocības un vienlaikus izbaudīt nesteidzīgu dzīves ritmu, klusumu un mieru ārpus pilsētas centra?
Atbilde uz Tavām vēlmēm ir topošais dzīvojamo ēku komplekss GYMNASIUM, kas atrodas pavisam netālu no Rīgas centra – Purvciema ielā 61/63, Purvciema un Stirnu ielas krustojumā.
Līdz 2019. gada beigām 4862 m² lielajā zemes gabala platībā stalti sliesies divas piecu stāvu daudzīvokļu mājas. Katrā stāvā paredzēti 8 dzīvokļi, kopā – 80 mājokļi.
Iegūsti visas infrastruktūras ērtības, ko sniedz dzīve lielpilsētā, vienlaikus baudot dzīvi nesteidzīgā, komfortablā un drošā vidē. Lielveikali, bērnudārzi, sporta kompleksi, medicīnas centri, tirdzniecības centri Minsk, Domina, Rimi un Purvciema tirgus tikai pāris soļu attālumā no Tava jaunā mājokļa.
Ēku būvniecības procesā izmantoti augstas kvalitātes celtniecības materiāli, kas paaugstina ēkas energoefektivitāti, padarot dzīvošanu videi draudzīgāku un ilgtermiņā finansiāli izdevīgāku. Mājoklim ir nodrošinātas visas pilsētas komunikācijas, kā arī ir uzstādīti autonomi ūdens un siltumpatēriņa skaitītāji.
Ieejas ēkā veidotas bez pakāpieniem, tādejādi padarot tās brīvi un viegli pieejamas cilvēkiem ar kustību traucējumiem un jaunajām ģimenēm ar bērnu ratiņiem.
Tavai ērtībai iebraukšana paredzēta gan no Stirnu, gan Purvciema ielas. Iebraucot īpašumā no Purvciema ielas, nokļūsi pazemes autostāvvietā, kur izveidota īpaša automašīnu divlīmeņu platforma, kas ar paceļamo iekārtu palīdzību novieto automašīnas divos līmeņos.
PAZEMES STĀVVIETAS cena – 7 500,00 eur ar PVN
Īpaši padomāts arī par velobraucējiem – zem nojumes, kas savieno abus ēkas korpusus, paredzēta vieta velosipēdu novietošanai.
Ēku teritorija ir daļēji nožogota un to paredzēts labiekārtot ar kokiem, dekoratīvajiem apstādījumiem, soliņiem un apgaismojumu, kas nodrošinās sakoptu un mierīgu vidi, kurā pavadīt laiku ar saviem mīļajiem. Pašiem mazākajiem ēkas iedzīvotājiem tiks izveidots daudzfunkcionāls bērnu rotaļlaukums.
Drošības nodrošināšanai ēkas ieejas tiks aprīkotas ar kodu piekļuves sistēmu, savukārt dzīvokļos tiks uzstādīts domofons.
Būvniecības procesā piedāvājam dažādas interjera dizaina iespējas. Dzīvokļi tiek piedāvāti ar iekšējo apdari:
-krāsotas sienas;
-stiepļu griesti;
-lamināta grīdas;
-apsildāmās grīdas vannas istabā;
-flīzes vannas istabā un virtuvē;
-mūsdienīga, augstas kvalitātes santehnika;
- koka iekšdurvis;
-ugunsdrošas ārdurvis.

Atstāj pilsētas burzmu un rūpes aiz sava mājokļa sliekšņa! Augstas kvalitātes celtniecības tehnoloģijas, attīstīta infrastruktūra un lieliska atrašanās vieta padara dzīvojamo kompleksu "GYMNASIUM" par īpaši pievilcīgu dzīvesvietu.

Pieejamais mājoklis