Daudzdzīvokļu nams Pulkveža Brieža ielā 35, Centrs, Rīga
Projekta reitings
Projekta reitingā ir novērtēts novietojums, būves kvalitāte, infrastruktūra, vide, ērtības, aprīkojums un projekta unikalitāte, kā arī priekšrocības, kas kopumā norāda mājokļa vērtību, salīdzinājumā ar citiem Latvijas jaunajiem projektiem.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Energoefektivitāte kWh/ m²
Ēkas energoefektivitāte ir relatīvs enerģijas daudzums, kas raksturo konkrētās ēkas apkurei, ventilācijai, dzesēšanai, apgaismojumam un karstā ūdens apgādei nepieciešamās enerģijas patēriņu
Klase:
F
E
D
C
B
A

Pārdod dzīvokļus mūsdienīgā dzīvojamā kvartālā “Park Alley”, Pulkveža Brieža ielā 35, Rīgā.

Jaunais dzīvojamais kvartāls atrodas Rīgas vēsturiskajā centrā, kas iekļauts UNESCO Pasaules kultūras un dabas mantojuma vietu sarakstā. Tas veidots ietekmējoties no atrašanās vietas - ielas fasādi raksturo jauktu logailu kompozīcija, erkeri un mansarda jumta izbūves, kas raksturīgas 20. gadsimta sākuma apbūvei. Iekšpagalma fasāde veidota piepilsētai raksturīgajā lakonismā, radot harmonisku fonu bagātīgi apzaļumotajam pagalmam.

“Park Alley” septiņos stāvos izvietoto 100 dzīvokļi platībā no 57 līdz 203m2. Katram dzīvoklim – terase vai balkons. Ieeja mājā no iekšpagalma un autostāvvietām. Kāpņutelpas aprīkotas ar mūsdienīgu beztrokšņu liftu.

Iedzīvotāju ērtībām izveidotas 86 standarta autostāvvietas, 2 autostāvvietas cilvēkiem ar kustību traucējumiem un 34 velo novietnes. Autostāvvietu cena 15 000 EUR. Iespējams iegādāties arī mantu glabātuves par 6000 EUR.

Dzīvokļi iegādei tiek piedāvāti ar pabeigtu augstvērtīgu iekšējo apdari.

Pulkveža Brieža iela atrodas Rīgas Ziemeļu rajonā, Pētersalas - Andrejsalas apkaimes dienvidos. To ieskauj pilsētas klusais centrs, bet pastaigas attālumā ir Vecrīga un Ostas apkaime. Ērta ceļu infrastruktūra nokļūšanai uz pilsētas galvenajiem satiksmes mezgliem un tiltiem, skolām un bērnudārziem.

Dzīvojamais kvartāls “Park Alley” ekspluatācijā tiks nodots 2019.gada jūnijā.

Mājokļu aprīkojums

 • Balkoni, lodžijas: ir
 • Terases: ir
Būves un projekta vides reitings
Būves reitingā ir novērtēti būvniecībā izmantotie materiāli, tehnika, mājokļu apdare, iekārtojums un aprīkojums, kas kopumā norāda mājokļa būves vērtību salīdzinājumā ar citiem Latvijas jaunajiem projektiem.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Mājokļu tehniskā informācija

 • Iekšējās apdares līmenis: pabeigta apdare bez iebūvētām mēbelēm
 • Griestu augstums: 2.5 < un < 2.8
 • Mājokļa iekšdurvis: koka durvis

Ēkas un teritorijas labiekārtojums

 • Lifts: ir moderns
 • Kāpņu telpa: slēdzama kāpņu telpa
 • Teritorija: norobežota teritorija

Inženierkomunikācijas

 • Ūdensapgāde : centrālā ūdensapgāde
 • Kanalizācija: centrālā kanalizācija
 • Apkure: centralizētā pilsētas
 • Vēdināšana un aukstumapgāde: piespiedu ar rekuperāciju
Novietojuma reitings
Novietojuma reitingā novērtēts novietojums, vide, apkārtne, infrastruktūra, piebraucamie ceļi, sociālā vide un transporta savienojumi, kas kopumā norāda projekta atrašanās vietas vērtību salīdzinājumā ar citiem Latvijas jaunajiem projektiem.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Pieejamais mājoklis