Daudzdzīvokļu nams Iecavas iela 1, Dzirciems, Rīga
Projekta reitings
Projekta reitingā ir novērtēts novietojums, būves kvalitāte, infrastruktūra, vide, ērtības, aprīkojums un projekta unikalitāte, kā arī priekšrocības, kas kopumā norāda mājokļa vērtību, salīdzinājumā ar citiem Latvijas jaunajiem projektiem.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Energoefektivitāte 106.3 kWh/ m²
Ēkas energoefektivitāte ir relatīvs enerģijas daudzums, kas raksturo konkrētās ēkas apkurei, ventilācijai, dzesēšanai, apgaismojumam un karstā ūdens apgādei nepieciešamās enerģijas patēriņu
Klase:
F
E
D
C
B
A

BALTOZOLI

Pārdošanai tiek piedāvāti ļoti moderni dzīvokļi ar pārdomātu plānojumu jaunajā projektā "Baltozoli". Projekts ir būvēts atbilstoši pēdējām arhitektūras tendencēm un ar ļoti augstiem energoefektivitātes standartiem, kas būtiski samazinās ikmēneša komunālos maksājumus. Māja atrodas vienā no zaļākajiem Rīgas rajoniem - Dzirciemā, Iecavas ielā 1, vissi dzīvokļi tiek pārdoti, ar pilnu apdari un mebelem, kur blakus ir gan bērnudārzi, skolas un universitāte, gan parki un LU Botāniskais dārzs. Baltozolu projektā ir pieejami 6 dzīvokļi ar pazemes un virszemes auto stāvvietām. Dzīvokļi tiek piedāvāti iegādei ar augstākās kvalitātes pilno apdari, kurā izmantoti tikai mūsdienīgākie un labākie izejmateriāli. Katrā dzīvoklī ir individuāli siltuma skaitītāji, augstas klases santehnika, video namrunis, slēgta mantu glabātuve, diennakts video novērošana, bērnu laukums mājas teritorijā.. Jauno īpašnieku ērtībām ir izstrādāti dažādu tipu interjera projekti, un attīstītājs ir gatavs nodrošināt to realizāciju dzīvē, iekļaujot Jūs individuālās vēlmes. Dzīvokļus ir iespējams rezervēt jau tagad - draudzīgas cenas tiem, kuri ir pieraduši rīkoties savlaicīgi.

Projektā ir noteikta dinamiska cenu sistēma - sasniedzot rezervāciju apjomu 15% no dzīvokļu kopējā skaita, cena pieaugs par 10% (+30% pēc projekta nodošanas ekspluatācijā)

Mājokļu aprīkojums

Apartamentiem nodrošināti siltuma skaitītāji, optiskais internets. video namrunis, mantu noliktava, kvalitatīva santehnika kā arī alumīnija logi.

 • Mantu glabātuve: ir
 • Projekta priekšrocības: speciāli izstrādāts dizains
 • Mājokļu priekšrocības: apkure ar regulēšanas iespējām katrā telpā, augsta līmeņa apdares materiāli

Automašīnas novietošanas iespējas

Pieejamas pazemes un virszemes stāvvietas.

Lidosta Rīga
8.5 km
Centrālā dzelzceļa stacija un autoosta
6 km
Rīgas pasažieru osta
5.7 km
Vecrīga, Latvijas Nacionālā opera
5.5 km
Rīgas centrs
4.5 km
Kūrortpilsēta Jūrmala
34 km
Pludmale
12 km
Būves un projekta vides reitings
Būves reitingā ir novērtēti būvniecībā izmantotie materiāli, tehnika, mājokļu apdare, iekārtojums un aprīkojums, kas kopumā norāda mājokļa būves vērtību salīdzinājumā ar citiem Latvijas jaunajiem projektiem.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Mājokļu tehniskā informācija

 • Iekšējās apdares līmenis: pabeigta apdare ar iebūvētam mēbelēm
 • Grīdas segums: parkets
 • Griestu augstums: 2.5 < un < 2.8
 • Logi: stikla paketes koka un alumīnija vērtnēs

Ēkas un teritorijas labiekārtojums

 • Lifts: ir moderns
 • Kāpņu telpa: slēdzama kāpņu telpa
 • Teritorija: norobežota teritorija

Inženierkomunikācijas

 • Ūdensapgāde : centrālā ūdensapgāde
 • Kanalizācija: centrālā kanalizācija
 • Apkure: centralizētā pilsētas
 • Vēdināšana un aukstumapgāde: jauktā

Ēku konstrukcijas

 • Skaņas izolācija: vate
Novietojuma reitings
Novietojuma reitingā novērtēts novietojums, vide, apkārtne, infrastruktūra, piebraucamie ceļi, sociālā vide un transporta savienojumi, kas kopumā norāda projekta atrašanās vietas vērtību salīdzinājumā ar citiem Latvijas jaunajiem projektiem.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Lidosta Rīga
8.5 km
Centrālā dzelzceļa stacija un autoosta
6 km
Rīgas pasažieru osta
5.7 km
Vecrīga, Latvijas Nacionālā opera
5.5 km
Rīgas centrs
4.5 km
Kūrortpilsēta Jūrmala
34 km
Pludmale
12 km