Projekta reitings
Projekta reitingā ir novērtēts novietojums, būves kvalitāte, infrastruktūra, vide, ērtības, aprīkojums un projekta unikalitāte, kā arī priekšrocības, kas kopumā norāda mājokļa vērtību, salīdzinājumā ar citiem Latvijas jaunajiem projektiem.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Energoefektivitāte kWh/ m²
Ēkas energoefektivitāte ir relatīvs enerģijas daudzums, kas raksturo konkrētās ēkas apkurei, ventilācijai, dzesēšanai, apgaismojumam un karstā ūdens apgādei nepieciešamās enerģijas patēriņu
Klase:
F
E
D
C
B
A

BARONA REZIDENCE

Rīgas centrā, Krišjāņa Barona un Dzirnavu ielas krustojumā – renovēts, vēsturiskais jūgendstila nams Barona Rezidence.

PROJEKTĀ PALIKUŠI PĒDĒJIE 2 UN 3 ISTABU DZĪVOKĻI!

Turpinās dzīvokļu rezervācija par pircējam izdevīgu cenu. Nama renovācijas projekts tiks pabeigts 2018.gada septembrī.

Sešu stāvu ēkā izvietoti 85 (1, 2 un 3 istabu) dzīvokļi ar platību no 20 līdz 72 kv.m., savukārt pagrabstāvā papildu ērtībām ir iespēja iegādāties kādu no 70 mantu glabātuvēm.

Dzīvokļi pārdošanā ir pieejami ar pilnībā pabeigtu sienu un griestu apdari, jauniem koka logiem, koka parketa grīdām un kvalitatīvām flīzēm, kā arī ar uzstādītām santehnikas iekārtām un izbūvētu elektroinstalāciju ar slēdžiem un rozetēm.

Namā ir izbūvēti jauni inženiertehniskie tīkli un katram dzīvoklim uzstādīts siltuma patēriņa skaitītājs. Iedzīvotāju ērtībām katrā no ēkas kāpņu telpām ir iebūvēti jauni un mūsdienīgi lifti. Zem ēkas esošās zemes domājamās daļas būs dzīvokļu pircēju īpašumā.

Rezervācijas iemaksas apmērs ir 10% no pirkuma summas. Dzīvokļa iegādei iespējams saņemt bankas finansējumu ar izdevīgiem nosacījumiem, bet, izmantojot valsts atbalsta programmu “Altum”, finansējumu arī pirmās iemaksas segšanai.

“Barona rezidence” atrodas vienā no pieprasītākajām vietām Rīgas centrā netālu no Vecrīgas un skaistajiem Rīgas parkiem – Vērmanes dārza, Esplanādes un kanāla apstādījumiem. Apkārtnē esošie restorāni, izklaides un iepirkšanās centri piedāvā labākās Rīgas atpūtas iespējas. Dažu minūšu gājiena attālumā ir izglītības iestādes – labi bērnudārzi un skolas, prestižas ģimnāzijas un valsts vadošās augstskolas. Rīgas centrs piedāvā arī lieliskas iespējas baudīt kultūras dzīvi – Nacionālā opera, teātri, muzeji, izstāžu galerijas un koncertzāles – viss nelielas pastaigas attālumā. Ērti pieejams arī pilsētas sabiedriskais transports, kas nodrošina nokļūšanu citās Rīgas pilsētas daļās.

Tikko atjaunotā un velotransportam draudzīgā Krišjāņa Barona iela izsenis ir viena no ekonomiski aktīvākajām pilsētas daļām. Namu pirmajos stāvos atrodas neskaitāmi restorāni un kafejnīcas, veikali un bodītes, frizētavas un skaistumkopšanas saloni, bet namu augstākajos stāvos līdzās dzīvokļiem bieži ir izvietojušies arī advokātu biroji un ārstu privātprakses.

Nama renovācijas projektu izstrādāja pazīstamais “Diānas Zalānes projektu birojs” – daudzu arhitektūras balvu ieguvējs un laureāts. Dzīvokļu dizainu un ēkas iekšējo interjeru izstrādāja Mārcis Šakausks, interjera meistars ar lielu pieredzi dzīves telpas projektu īstenošanā.

Nams Krišjāņa Barona ielā 24/26 ir būvēts 1910.gadā, ēku projektējis slavenais latviešu arhitekts Jānis Alksnis, kurš Rīgai sarūpējis apmēram 130 daudzstāvu mūra namu. Jāņa Alkšņa arhitektūra ir cieši saistāma ar Rīgas statenisko jūgendstilu, bet šīs ēkas stilistiku ietekmēja arī tolaik spēcīgais nacionālais romantisms.

Nama “Barona rezidence” renovācijas projekta kvalitāti garantē attīstītāja gandrīz 30 gadu ilgā pieredze nekustamo īpašumu tirgū, plašās zināšanas un izpratne par pircēja vajadzībām. Uzņēmums “Latio” ir ne tikai vadošā nekustamo īpašumu kompānija Latvijā, bet arī īstenojis nozīmīgus nekustamo īpašumu attīstības projektus, piemēram, augstas kvalitātes jauktas apbūves ciematu “Beberi”, biroju ēkas Raiņa bulvārī 11, Krišjāņa Valdemāra ielā 8 un Krišjāņa Barona ielā 20, kā arī vēsturiska Vecrīgas nama Smilšu ielā 8 atjaunošanu, par to saņemot Arhitektūras gada balvas atzinību.

Mājokļu aprīkojums

 • Mantu glabātuve: ir
 • Aprīkojums saniārajā mezglā 1: dušas kabīne, tualetes pods, izlietne
 • Projekta priekšrocības: parks
 • Mājokļu priekšrocības: apkure ar regulēšanas iespējām katrā telpā
Vecrīga, Latvijas Nacionālā opera
700 m
Parks
150 m
Tenisa korts
1.5 km
Zooloģiskais dārzs
7.7 km
Iepirkšanās centrs
500 m
Golf club
10 km
Jūra
20 km
Lidosta Rīga
11.4 km
Rīgas pasažieru osta
1.9 km
Centrālā dzelzceļa stacija un autoosta
1 km
Kūrortpilsēta Jūrmala
35 km
SPA
1.1 km
Būves un projekta vides reitings
Būves reitingā ir novērtēti būvniecībā izmantotie materiāli, tehnika, mājokļu apdare, iekārtojums un aprīkojums, kas kopumā norāda mājokļa būves vērtību salīdzinājumā ar citiem Latvijas jaunajiem projektiem.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
 • Arhitekts: Diāna Zalāne http://www.zalane.lv/lv/komanda/

Mājokļu tehniskā informācija

 • Iekšējās apdares līmenis: pabeigta apdare bez iebūvētām mēbelēm
 • Sienu apdare: krāsota siena
 • Grīdas segums: parkets
 • Griestu augstums: 2.5 < un < 2.8
 • Logi: stikla paketes koka vērtnēs

Ēkas un teritorijas labiekārtojums

 • Lifts: ir moderns
 • Kāpņu telpa: slēdzama kāpņu telpa
 • Teritorija: norobežota teritorija

Inženierkomunikācijas

 • Ūdensapgāde : centrālā ūdensapgāde
 • Kanalizācija: centrālā kanalizācija
 • Apkure: centralizētā pilsētas
 • Vēdināšana un aukstumapgāde: jauktā
Novietojuma reitings
Novietojuma reitingā novērtēts novietojums, vide, apkārtne, infrastruktūra, piebraucamie ceļi, sociālā vide un transporta savienojumi, kas kopumā norāda projekta atrašanās vietas vērtību salīdzinājumā ar citiem Latvijas jaunajiem projektiem.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Vecrīga, Latvijas Nacionālā opera
700 m
Parks
150 m
Tenisa korts
1.5 km
Zooloģiskais dārzs
7.7 km
Iepirkšanās centrs
500 m
Golf club
10 km
Jūra
20 km
Lidosta Rīga
11.4 km
Rīgas pasažieru osta
1.9 km
Centrālā dzelzceļa stacija un autoosta
1 km
Kūrortpilsēta Jūrmala
35 km
SPA
1.1 km