Daudzdzīvokļu nams Krišjāņa Valdemāra iela 37, centrs, Rīga
Projekta reitings
Projekta reitingā ir novērtēts novietojums, būves kvalitāte, infrastruktūra, vide, ērtības, aprīkojums un projekta unikalitāte, kā arī priekšrocības, kas kopumā norāda mājokļa vērtību, salīdzinājumā ar citiem Latvijas jaunajiem projektiem.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Energoefektivitāte kWh/ m²
Ēkas energoefektivitāte ir relatīvs enerģijas daudzums, kas raksturo konkrētās ēkas apkurei, ventilācijai, dzesēšanai, apgaismojumam un karstā ūdens apgādei nepieciešamās enerģijas patēriņu
Klase:
F
E
D
C
B
A

Sajust pilsētas ritmu.

Plaši un gaiši dzīvokļi pilnībā renovētā Jūgendstila namā Rīgas centrā, lielākai daļai dzīvokļu cenā ir iekļauta autostāvvieta. Nams atrodas Rīgas vēsturiskajā centrā. Kr. Valdemāra ielā 37. Tas ir celts 1912. gadā (arhitekts Eižens Laube) un pilnībā renovēts 2016.gadā .Renovācijas gaitā maksimāli tika saglabātas vēsturiskās vērtības, tādas kā koka paneļi un kāpnes kāpņu telpā, un koka durvis. Tai pašā laikā ēkā ir ierīkots mūsdienīgs kluss lifts, katrā dzīvoklī ir namrunis.
Tuvējā apkārtnē esošās vēstniecības un prestižās mācību iestādes mijas ar pilsētas izsmalcinātākajiem restorāniem, kafejnīcām un aktīvu kultūras dzīvi. Īsas pastaigas attālumā atrodas Vecrīga un pilsētas parki.
Piedāvājumā ir 2-5 istabu dzīvokļi ar pabeigtu kvalitatīvu apdari, parketa grīdām un autostāvvietu, kas ir iekļauta dzīvokļa cenā. Jūs varat izvēlēties sev dzīvokli pilnībā mēbelētu un gatavu dzīvošanai vai izīrēšanai, vai arī iekārtot to pēc savas gaumes. Namā ir ierīkots mūsdienīgs lifts, autostāvvieta ir nama pagalmā.

Mājokļu aprīkojums

Rīgas 1. slimnīca
600 m
Rīgas 1. viusskola
10 m
"Vincents"
950 m
RIMI
550 m
Parks
700 m
Galerija Rīga
600 m
Sporta centrs
1.5 km
Būves un projekta vides reitings
Būves reitingā ir novērtēti būvniecībā izmantotie materiāli, tehnika, mājokļu apdare, iekārtojums un aprīkojums, kas kopumā norāda mājokļa būves vērtību salīdzinājumā ar citiem Latvijas jaunajiem projektiem.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Mājokļu tehniskā informācija

 • Iekšējās apdares līmenis: pabeigta apdare bez iebūvētām mēbelēm
 • Sienu apdare: keramikas flīzes
 • Grīdas segums: dēļu grīda
 • Logi: renovēti koka logi
 • Mājokļa ārdurvis: koka durvis

Ēkas un teritorijas labiekārtojums

 • Lifts: ir
 • Virszemes autostāvvietu skaits: 14
 • Kāpņu telpa: slēdzama kāpņu telpa
 • Teritorija: norobežota teritorija

Inženierkomunikācijas

 • Ūdensapgāde : centrālā ūdensapgāde
 • Kanalizācija: centrālā kanalizācija
Novietojuma reitings
Novietojuma reitingā novērtēts novietojums, vide, apkārtne, infrastruktūra, piebraucamie ceļi, sociālā vide un transporta savienojumi, kas kopumā norāda projekta atrašanās vietas vērtību salīdzinājumā ar citiem Latvijas jaunajiem projektiem.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Centrālā dzelzceļa stacija un autoosta
1.5 km
Rīgas pasažieru osta
1.9 km
Lidosta Rīga
9.7 km
Kūrortpilsēta Jūrmala
33 km
Vecrīga, Latvijas Nacionālā opera
1.3 km