Daudzdzīvokļu nams Ogļu iela 30, Ķīpsala, Rīga
Projekta reitings
Projekta reitingā ir novērtēts novietojums, būves kvalitāte, infrastruktūra, vide, ērtības, aprīkojums un projekta unikalitāte, kā arī priekšrocības, kas kopumā norāda mājokļa vērtību, salīdzinājumā ar citiem Latvijas jaunajiem projektiem.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Energoefektivitāte kWh/ m²
Ēkas energoefektivitāte ir relatīvs enerģijas daudzums, kas raksturo konkrētās ēkas apkurei, ventilācijai, dzesēšanai, apgaismojumam un karstā ūdens apgādei nepieciešamās enerģijas patēriņu
Klase:
F
E
D
C
B
A

Riverside Residence

Ogļu 30 ir restaurēta ēka vienā no Rīgas prestižākajiem rajoniem - Ķīpsalā. Projekts ir atjaunots modernisma stilā – arhitekts Jānis Nukša. Visiem dzīvokļiem izņemot Nr.2, (fasādes puse) paredzēta ieeja no pagalma puses. 4 stāvu ēkā ir 7 dzīvokļi, no kuriem katrs ir unikāls ar savu vienreizējo plānojumu, skatu pa logiem un kvalitatīvo apdari. Mājas iemītnieku ērtībai ēkā ir izbūvēts lifts.

Projekts atrodas Ķīpsalā, tas ir Rīgas un Daugavas salu rajons, kas izvietots praktiski pretī Vecrīgai. Cauri Ķīpsalai iet viena no pilsētas transporta artērijām – Vanšu tilts. Pašai salai ir lieliski attīstīta infrastruktūra: starptautiskā skola, bērnudārzs, Tehniskā universitāte, baseins, tenisa korti, piestātne jahtām, 200 vietām, aprīkota pilsētas pludmale, biroju centri un restorāni un daudz citas priekšrocības. Projektā ar iekšējo pagalmu ietilpst 11 augstas klases apartamenti un viena privātmāja.

Mājokļu aprīkojums

Būves un projekta vides reitings
Būves reitingā ir novērtēti būvniecībā izmantotie materiāli, tehnika, mājokļu apdare, iekārtojums un aprīkojums, kas kopumā norāda mājokļa būves vērtību salīdzinājumā ar citiem Latvijas jaunajiem projektiem.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Inženierkomunikācijas

  • Ūdensapgāde : centrālā ūdensapgāde
  • Kanalizācija: centrālā kanalizācija
  • Apkure: centralizētā pilsētas
  • Vēdināšana un aukstumapgāde: jauktā
Novietojuma reitings
Novietojuma reitingā novērtēts novietojums, vide, apkārtne, infrastruktūra, piebraucamie ceļi, sociālā vide un transporta savienojumi, kas kopumā norāda projekta atrašanās vietas vērtību salīdzinājumā ar citiem Latvijas jaunajiem projektiem.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10