Pārdod dzīvokli Dzintari, Jūrmala

Apraksts

SUN TERRACES elitārie dzīvokļi ar divām, trīs vai četrām guļamistabām un garderobes telpām pie tām, vairākiem sanitārajiem mezgliem un plašām terasēm Jūrmalas pašā sirdī – Dzintaru prospektā piedāvā izsmalcinātu un harmonisku dzīves vidi.
Modernā trīsstāvu ēka, kuru veido divi korpusi, ir projektēta tā, lai pār atklātajām terasēm, bērnu rotaļlaukumu un iekšpagalmu plūstu maksimāli iespējamais Saules apgaismojums visas dienas garumā. Rūpīgi pārdomātais un izstrādātais solārais plānojums ir viena no ēkas pamatvērtībām. Arī dzīvokļos, kuru istabu un sanitāro mezglu skaitu ir iespējams izplānot pēc jebkurām vēlmēm, logi veidoti tā, lai telpās ieplūstu maksimāli daudz dienas gaismas. Visus mājokļus papildina viena vai vairākas 2,5-51 m2 plašas terases, kas kopējai arhitektoniskajai koncepcijai piešķir majestātisku, siltu, tomēr vienlaikus arī mājīgu gaisotni. Pirmā stāva dzīvokļu viesistabas durvis paveras uz privātu apstādījumiem ietvertu zemes gabalu bērnu rotaļām vai brīvdienu piknikam.
Dzīvojamais komplekss projektēts dzīves aizrautīgiem cilvēkiem, kas novērtē saules kā dzīvības avota siltumu arhitektūras risinājumos un Jūrmalas centra komfortu katrā savā ikdienas solī.

Rīgas centrs
19 km
Vecrīga, Latvijas Nacionālā opera
19 km
Centrālā dzelzceļa stacija un autoosta
21 km
Rīgas pasažieru osta
20 km
Lidosta Rīga
16 km