• Apkures veids: Centrālā
  • Nodots ekspluatācijā: Jā
  • Gaisa kondicionieris
  • Lifts

“Alojas Biznesa Centrā” Krišjāņa Valdemāra ielā 62 piedāvājam nomai 1. un 2.stāva telpas, kurās iepriekš atradās “Luminor bank". Biznesa centrs atbilst augstākās kvalitātes A+ biroju centru klasei. Bez “Nordea” bankas telpas centrā īrē arī zvērinātu advokātu birojs “Kļaviņš Ellex” un Krievijas ķīmiskās rūpniecības giganta “Uralchem” pārstāvniecība Latvijā.
Biroju ēka “Alojas Biznesa Centrs” tika nodota ekspluatācijā 2009. gadā un ir viena no izcilākajām šāda veida celtnēm Rīgā. Ēka ir būvēta no videi draudzīgiem materiāliem, tai ir ļoti augsts energoefektivitātes līmenis, tā ir pieejama cilvēkiem ar īpašām vajadzībām. Arī ēkas ergonomika ir visaugstākajā līmenī, nodrošinot atbilstošu vides mikroklimatu, aizsardzību pret trokšņu piesārņojumu un ar dabīgo apgaismojumu diennakts gaišajā laikā.
Ēka ir ievērojama arī ar sešos līmeņos izbūvēto pazemes autostāvvietu, kas ir unikāla inženiertehniska būve un dziļākā autostāvvieta Baltijas valstīs- autostāvvietas zemākais līmenis ir novietots 12 metru dziļumā zem Krišjāņa Valdemāra ielas.
Biroju ēkas kvalitāti un mūsdienīgumu apliecina iegūtie apbalvojumi, piemēram, “Gada labākā būve Latvijā” (2009. gads), “Energoefektīvākā ēka Latvijā” (2011. gads), Ilgtspējīgākā ēka Latvijā (2011. gads), Ēkas energoefiktivitātes sertifikāts, pateicības par draudzīgu attieksmi pret velosipēdistiem un par humānisma principu un pieejamas vides risinājumu ievērošanu objektā.
Ēkā ir dienesta ēdnīca, koplietošanas recepcija un dažādu platību pilnībā aprīkotas konferenču zāles.