Pārdod Title land Bišumuiža, Rīga
  • Izmantošanas veids: Privātai apbūvei
  • Kanalizācija: Vietējā
  • Elektrība
  • Pievadceļš: Asfaltēts
  • Ūdensapgāde: Vietējā
  • Kanalizācija: Vietējā

Tiek pārdoti dzīvojamās apbūves zemes gabali Rīgā, Bišumuižā (Valdlaučos).

Īpašums tiek pārdots kā viens veselums un tas sastāv no četriem zemesgabaliem kopējā platībā 4125 m2.
Zemesgabalu platības: 2166m2, 1128m2, 532m2,299m2.

Galvenie izmantošanas veidi: mazstāvu dzīvojamās apbūves teritorija (DzM1), savrupmāju un rindu māju apbūve, daudzdzīvokļu māju apbūve.

Teritorijas papildizmantošanas veidi: Biroju ēku apbūve , biroju ēku apbūve ar stāvu platību līdz 500 m²,Izglītības un zinātnes iestāžu apbūve, Sociālās aprūpes iestāžu apbūve, Sporta ēku un būvju apbūve,Veselības aizsardzības iestāžu apbūve, ārstu prakses, veselības centri un citi ambulatorai ārstniecībai un citiem veselības aprūpes pakalpojumiem, Tirdzniecības un/vai pakalpojumu objektu apbūve.

Maksimālais daudzdzīvokļu apbūves stāvu skaits- 3 stāvi.

Apbūves intensitāte savrupmājām 30%, daudzdzīvokļu ēkām- atkarībā no projekta,veicot detālplānojumu.

Pieejamas visas pilsētas komunikācijas gar īpašumu uz ielas (ūdens, kanalizācija, gāze). Ir ievilkta 3-fāžu elektrība, vietējā kanalizācija un ūdens.

Asfaltēts piebraucamais ceļš.

Pie zemes gabala atrodas mežs ar iestaigātām pastaigu takām, Daugavas krasts 15 minūšu gājiena attālumā.

Apkārtnē ļoti laba infrastruktūra - sabiedriskais transports (Rīgas satiksmes divu maršrutu autobusi) un to netālu esošās pieturas, vairāki pārtikas veikali un aptiekas, ģimenes ārstu prakses, bērnudārzi, sporta laukums, bērnu laukumi, Veselības centra 4 filiāle, pakomāti, SEB banka, Rīgas piena kombināts, autoserviss un automazgātava, dažu km attālumā TC "Akropole" un "Mols", līdz Rīgas centram tikai 10 minūšu brauciens ar auto.