Pārdod Title building Dzintari, Jūrmala
  • Apkures veids: Autonomā
  • Gāze
  • Būves materiāls: Fibo bloki
  • Kanalizācija: Pilsētas
  • Jumta segums: Skārda
  • Ūdensapgāde: Pilsētas
  • Apkures veids: Autonomā

Pārdošanai tiek piedāvāts nekustama īpašuma investīciju objekts ar stabilu naudas plūsmu Jūrmalas kūrortpilsētas atpazīstamā un iecienītā vietā – Dzintaros. Nekustamā īpašuma sastāvā ir 2016.gadā jaunuzcelta un nodota ekspluatācijā daudzīvokļu dzīvojamā mūra māja ar pazemes autostāvvietu un kopējo platību 624.6 m2 (dzīvokļu platība 439.9 m2) un zemes gabals ar platību 800 m2.

Dzīvojamā māja ir sadalīta 5 dzīvokļos (visi ir 2-istabu dzīvokļi ar platību no 73 m2 līdz 125 m2), kas ir izvietoti trijos stāvos (pa diviem dzīvokļiem 1. un 2. stāvā un viens dzīvoklis 3.stāvā). Katrām dzīvoklim ir paredzētas savas ārtelpas - terase vai balkons.

Pateicoties stratēģiski izdevīgam un pieprasītam nekustamā īpašuma izvietojumam, prognozētais nekustamā īpašuma ienesīgums no 7% gādā, ja dzīvokļi tiek izīrēti ilgtermiņā (īres maksājumi 690 €/mēn no katra dzīvokļa un 50 €/mēn no katra auto pazemes autostāvvietā). Izīrējot dzīvokļus īstermiņā (izmantojot Booking, Airbnb u.c. servisus) un piemērojot aktīvu objekta pārvaldību, ienesīgumu var būtiski paaugstināt, jo māja atrodas vienā no pieprasītājām tūristu vidū vietām Jūrmalā – Dzintaros.

Dzīvokļos ir uzstādīti: koka panorāmas logi ar trīsslāņu stiklapaketēm, parketa dēļu grīdas, TV, kondicionieri, veļas mazgājamās mašīnas, videodomofoni, ugunsdrošības un apsardzes signalizācijas. Virtuves ir aprīkotas ar indukcijas plīts virsmām, tvaika nosūcējiem un nelieliem ledusskapjiem.

Mājas teritorija ir iežogota un apzaļumota, slēdzams iekšpagalms un kāpņutelpa ar elektronisko piekļuvi un videonovērošanu, iebraukšanas vārti ar automātiku. Mājas apdare veikta izmantojot naturāla akmens paneļus. Māja ir pieslēgta visām centralizētām komunikācijām (gāze, elektrība, ūdensapgāde, kanalizācija), pagrabstāvā atrodas katlu telpa ar autonomo gāzes apkures sistēmu.