Pārdod dzīvokli Mežciems, Rīga
  • Apkures veids: Centrālā

Pārdošanai tiek piedāvāts labiekārtots 4 istabu dzīvoklis Mežciemā, projektā “Meža ciems”. Dzīvoklim pārdomāts plānojums, liela viesistaba ar virtuves zonu un balkonu, 3 izolētas guļamistabas, palīgtelpa, vannas istaba ar vannu un vannas istaba ar dušu. Vairāki iebūvētie skapji mantu glabāšanai. Vannas istabās siltās grīdas, istabās - parkets. Dzīvokļa cenā ietilpst viena autostāvvieta.
“Meža ciems” ir projektēts un uzcelts tā, lai ciemata iedzīvotājiem nodrošinātu maksimālu drošību un komfortu.
Katra māja ir aprīkota ar jaudīgām serveru telpām ar ātrgaitas optisko internetu, satelīta un digitālo TV un telefoniju. Tiek nodrošināta profesionāla tehniskās apsardzes sistēma ar 158 video novērošanas kamerām, domofoniem, kodu atslēgām pie durvīm un vārtiem, transporta līdzekļu piekļuvei teritorijā un dzīvokļa apsardzei, kurā ietilpst speciālas durvis un uzstādīta elektroinstalācija dzīvokļa signalizācijai.
Ciemats ir pieslēgts pie visām pilsētas inženierkomunikācijām . Katrā mājā ir individuāls siltummezgls ar pieslēgumu pilsētas siltumapgādes sistēmai. Katrā mājā ir rezerves katls ūdens uzsildīšanai pilsētas sistēmas ūdens padeves pārtraukumu gadījumos.
Labiekārtota un sakopta teritorija visa gada garumā - pagalmi ar apstādījumiem, kas aprīkoti ar atpūtas zonām un rotaļu laukumiem.
Rajons ir blīvi apzaļumots, taču tajā pašā laikā šeit ir attīstīta infrastruktūra ar iepirkšanās centriem, skolām, bērnudārziem un sabiedrisko transportu.