Pārdod dzīvokli Bišumuiža, Rīga

Tiek pārdots skaists 4 istabu dzīvoklis ar izeju uz jumtu (300 m2), Jaunajā projektā. Dzīvoklim ir laba atrašanās vieta, apkārt valda klusums un daba, bet tajā pašā laikā labi attīstīta infrastruktūra no, kuras ērti var visur nokļūt. Auto var novietot gan pie mājas, gan pazemes stāvvietā.
Līdz Rīgas centram ar auto tikai 15 minūtes. Pāris minūšu gājienā arī sabiedriskā transporta pieturas – autobuss (1; 12; 23; 26; 60), tirdzniecības centrs A7, dažādas izglītības iestādes (bērnudārzi, sākumskolas, vidusskolas).
Dzīvokļ apdarē ir izmantoti augstas kvalitātes materiāli unuzstādīta augstas klases sadzīves tehnika, ieklāts ozolkoka parkets. Priekštelpā ierīkoti lieli drēbju skapji.
Virtuve ir ļoti moderna un gaumīga, nodalīta ēdamzona ar ēdamgaldu līdz 10 personām, kā arī starp virtuvi un ēdamzonu atrodas izeja uz jumtu, ko iespējams iekārtot pēc savas labpatikas – izveidot atpūtas zonu, ierīkot baseinu utt.Atsevišķi nodalīta guļamistaba ar ietilpīgu drēbju skapi, blakus guļamistabai – vannas istaba, kurā ierīkota dušas zona, sanmezgls ar bidē un veļas mazgājamā mašīna. Neitrālās krāsās iekārtota arī bērnistaba, kā arī pieejama vēl viena istaba, ko iespējams iekārtot kā viesu guļamistabu vai darba kabinetu. Dzīvoklī uzstādītsmoderns, no Japānas vests apgaismojums, kam iespējams regulēt gaismastemperatūru un krāsu toņus.