Pārdod dzīvokli Centrs (tuvais), Rīga

Apraksts

Pārdod jaunu studio dzīvokli projektā Me7 Apartments - pilnībā rekonstruētā namā prestižā Bulvāru loka malā tikai dažus desmitus metru no Vērmanes dārza.

Cienot pircēja gaumi, pašlaik dzīvokļi ar pelēko apdari: izlīmeņota grīda ar OSB segumu - gatava virsējā klāja ierīkošanai; jauni PVC logi; reģipša sienas un griesti; ugunsdrošas EI30 dzīvokļu ārdurvis ar labu skaņas izolāciju; radiatori; ūdens un kanalizācijas izvadi; ūdens un apkures skaitītāji; pilna elektroinstalācija; Tet optiskais internets/TV. Iespējams iegādāties arī ar pilnu apdari, vairāk info zvanot. Demo dzīvokļa attēli ir vizualizācija, savukārt attēlos redzamā kāpņu telpa apskatāma klātienē.

19.gadsimta beigās tapušajam piecstāvu namam glīti renovēta kāpņu telpa, jaunas ēkas komunikācijas. Kopā projektā piedāvājumā 64 vienistabas un divistabu dzīvokļi. Ēkas pagrabstāvā izbūvētas noliktavas.

Piemērots investīciju objekts īstermiņa vai ilgtermiņa īres apartamentiem ar atdevi aptuveni 15-20% gadā. Dzīvokļu iegādei finansējumu piedāvā Latvijas lielākās komercbankas. Ir pieejama ALTUM programma ģimenēm ar bērniem un jaunajiem speciālistiem. Ikmēneša bankas maksājums 215 EUR.