Pārdod dzīvokli Centrs (tuvais), Rīga

Pārdod 3 istabu dzīvokli ar mazu balkonu otrajā stāvā atjaunotā jūgendstila ēkā Lāčplēša un Skolas ielas krustojumā netālu no Esplanādes parka. Ieeja no fasādes ar personalizētu koda atslēgu. Eleganta kāpņutelpa ar videonovērošanu. Dzīvoklis ar pilnu iekšējo apdari un parketa grīdas segumu. Plānojums: ērta viesistaba, kas apvienota ar ēdamtelpu un izeju uz nelielu balkonu, iebūvēta virtuve, 2 izolētas guļamistabas, vannas istaba. Zemes domājamās daļas dzīvokļa īpašumā. Drošība: Signalizācija, ugunsgrēka detektors, slēgta kāpņu telpa, videofons, video novērošana.
Dzīvoklis pašā Rīgas centrā ļauj perfekti organizēt savu laiku, jo tikai dažu minūšu attālumā atrodas privātie un valsts bērnudārzi un skolas, tirdzniecības centrs Galerija „Ŗīga”, sporta zāles, medicīnas centrs ‘’ARS’’, ESPA Rīga SPA komplekss, dažādi restorāni, kafejnīcas un saloni. Tuvumā parki, lai pēc darba dienas varētu ļauties jaukai pastaigai. Laba sabiedriskā transporta satiksme. 10 minūšu attālumā no Vecrīgas.
Dzīvoklis ir ideāli piemērots aktīviem biznesa cilvēkiem, kuri augstu vērtē iespēju dzīvot pilsētas un kultūras centrā. Respektabli kaimiņi.
Ieeja kapņu telpā gan no nama fasādes puses, gan no plaša iekšpagalma. Iekšpapalms ar slēdzamiem vārtiem. Slēdzama kāpņu telpa, ar domofonu. Lifti OTIS.