Izīrē Title retail space Centrs (tuvais), Rīga
  • Apkures veids: Centrālā
  • Gaisa kondicionieris

Iznomā komerctelpas 1910. gadā būvētā neoklasicisma ēkā, kas ir ieguvusi jaunu elpu kā dzīvokļu un komerctelpu projekts “Bibliotēkas nams”.

Rīgas pašā sirdī pretī Vērmanes parkam izvietotais namīpašums gaida savus jaunos telpu saimniekus komerctelpām ar vairāk kā 4 m augstiem griestiem ar vēsturiski dekoratīviem gleznojumiem. “Bibliotēkas namā” savu mājvietu iepriekš bija atradusi banka, grezni restorāni, avīžu un žurnālu redakcijas, ilgus gadus arī Latvijas Nacionālā bibliotēka. Patreiz namā tiek veikti sekojoši remontdarbi: - renovēta un izgaismota vēsturiskā fasāde; - veikta komerctelpu un dzīvokļu pārplānošana; - veikta kāpņu telpu un to gleznojumu restaurācija; - izbūvēti jauni komunikāciju stāvvadi (apkure, ūdens, kanalizācija, elektrība, ventilācija) ar individuāliem apkures un ūdens skaitītājiem katrai komerctelpai; - veikta iekšpagalma labiekārtošana; - ēkas sadalīšana atsevišķos komerctelpu īpašumos.

Komerctelpas tiek iznomātas ar pilno iekštelpu apdari un jaunām komunikācijām, ventilāciju un kondicionētājiem. Tiks saglabāts vēsturiskie logi, durvis un citas detaļas, kas namam piešķir tā vēsturisko vērtību. Nama augšstāvos izvietoti 54 dzīvokļi. “Bibliotēkas nams” izvietots uz vienas no atpazīstamākām Rīgas centrālajām ielām – Krišjāņa Barona ielas blakus Elizabetes ielai.

Pieejamas auto stāvvietas uz Barona, Elizabetes ielām vai Europark stāvlaukumā pretī ēkai.